Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó-e erre a fekete retek?

Jó-e erre a fekete retek?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el edzeni, pontosabban aerobikozni. Az alap cél hogy fogyjak és hogy izmosodjak. Na most edzés közben mindenképp erősödnek az izmaim, de ha diétázni szeretnék, nem viszem be a kellő fehérje mennyiséget. Gondoltam arra hogy fehérje port igyak, azt olvastam, hogy a legalkalmasabb erre a tejsavófehérje gyors felszívódású rögtön edzés után. Viszont nem igen fér bele a keretbe tekintve h az aerobik bérlet sem 10 forint. Utána olvastam, hogy a fekete retekben rengeteg fehérje van. No már most ha én napi x mennyiségű retket eszek, amivel a diétámat sem veszélyeztetem, és a fehérjém is meg van, elérem e a kívánt hatást?

Igyekeztem a legjobban leírni a helyzetet, remélem tudtok tanácsot adni.



2013. jún. 20. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a növényi fehérjét nem is számolom bele a napi fehérjemennyiségbe. Rosszabb fehérjeforrás, mint a húsok. És miért nem viszed be a kellő fehérjemennyiséget? Nincs rá annyi pénzed? Ha így van, akkor én hagynám az aerobikot, aerob edzéseket csinálnék és súlyzós edzés is kellene mellé, de azt a fegyencedzéssel vagy 2 sima egykezes súlyzóval simán meg lehetne oldani.
2013. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne fizesd be az aerobik bérletet,hanem vegyél egy ugrókötelet és azt nyomasd 1 órán át,csinálhatsz hozzá burpee-t is.

mindkét gyakorlat falja a kalóriákat.

a bérlet árából tudsz venni húst és meglesz a fehérjéd is.

jah!és nem jó a retek fehérjebevitelre.

hús,tojás,túró,cottage cheese esetleg,és zöldségek.

ha ezek megvannak utána jöhet a tápkieg.

2013. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a feketeretek sok mindenre kiváló, csak a kérdésedre nem..vitamin, ásványi anyag van, de fahérjét másból..
2013. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!