Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatinra az van írva, hogy...

A kreatinra az van írva, hogy napi 4 adagot kell szedni 1 hétig. Az napi 20 deka amit 2L folyadékkal kell meginni, soknak hangzik. Vajon a napi 2 X 5 gramm 1L folyadékkal nem lenne elég a feltöltési héten is?

Figyelt kérdés
Tejben akarom feloldani,abból napi 2L sok, vízből sem kevés.
2013. jún. 21. 16:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja nem elnéztem,csak grammból 20 oké semmi...
2013. jún. 21. 16:16
 2/7 anonim ***** válasza:
A tej felejtős szerintem tömegeléshez is, és napi 4 liter víz kéne, hisz hidratáláshoz vízre van szükség. Testépítéshez, meg amúgy is sok víz kell.
2013. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:
hány kiló vagy és melyik kreatinról van szó?
2013. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
87kg és kreatin monohidrát ez. De jó árban vettem hyper mass ízesített port is, azt tejbe is tudom keverni. Lehet,hogy egyelőre csak azt szedem,a monohidrátot majd később.
2013. jún. 21. 22:21
 5/7 Osynho ***** válasza:
100%
felejtsd el a tejet. a kreatin rohadt nehezen szivodik fel, ezert pont az a lenyeg, h sok vizzel es ch-val vedd be. a tej alapbol fos kaja, zsiros, ezert kreatinnal plane butasag. nem ertem miert nem jo a viz. es miert sok az a 2l viz,foleg ekkora kanikulaban?
2013. jún. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

szedj 3napig 25g-ot,utána 2napig 20g-ot

ezzel meg is lesz a töltés.

szintentartáshoz menjen 15gramm.

1g mono/1deci víz arányban idd,szénhidrátos étkezés előtt.

2013. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2013. jún. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!