Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Le tudom adni a hasamról a...

Le tudom adni a hasamról a fölös husit, az alábbi programmal? 3-4kg-ról lenne szó .

Figyelt kérdés
13/F vagyok és kockahasat szeretnék. Minden este csinálok kemény fullasztó cardiót, utánna kemény 15 perces hasizom edzés + teniszezek 1 éve és elég jól megy. Nem eszek 6-7 után max egy almát vagy valami más gyümölcsöt, de azt is csak max 8-9kor. Minimális a cukor fogyasztás, mondjuk pl ma 1 fagyit ettem meg ami szerintem elmegy. Ma pl. ez volt a menüm : reggelire 2 tükörtojás, 3-4 körül egy vajas kenyér és egy fagyi, vacsora meg marhahús, mivel azt hallottam hogy sok benne a fehérje és segít az izmoknak. A2-es a vércsoportom, ha az is számítana. Szóval az a lényeg, hogy szerintetek evel a programmal a nyári szünet alatt le tudok adni mondjuk 3-4kg-t? Mert nekem az a lényeg, hogy a fölös, ami van a hasamon, az lemenjen mert nem látszanak a kockák, bár a felső kettő már ugy ahogy körvonalazódott. Jah és persze, szerintetek van abban valami hiva, hogyha minden 2. nap megeszek mondjuk 1 fagyit vagy 2-3 cikk csokit, mert nem bírom anélkűl, nem lesz energiám. Semmi cukros löttyöt nem iszok, pl cocacola,fanta,stb. Csak 3 napja csinálom a cardiot, szerintetek le fog menni 2-3 hónap alatt a fölös ?

2013. jún. 22. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Abszolút rosszul állsz hozzá az étkezéshez. A 6-7 után nem evés hülyeség. Nincs konkrét órához kötve, sokkal inkább van viszont ahhoz, hogy mikor fekszel le. Vajas kenyér: nem sok értelme van, főleg, ha fehér kenyérről van szó. Igen, a fehérje fő forrása a legtöbbek számára a hús, de nem alibi az, hogy na akkor ma egyik étkezésnél ettem húst. Napi legalább 1g/ttkg fehérje kéne, intenzív sportolásnál akár több is. A vércsoport tökmindegy.


Ha minden másnap csokit és fagyit eszel, nem valami jó ötlet. Ha azért teszed, mert különben "nem volna energiád", akkor ez azt jelenti, hogy te egyébként koplalsz, nem eszel eleget. Hiába nem iszol kólát, a csoki-fagyi cukortartalmával éppolyan jól elvágod az aznapot. Amit csinálsz, azzal jóval nagyobb esély van arra, hogy a szervezeted tartalékoló módba kapcsoljon. Azaz mindig lesz egy kis zsírréteg, ami majd eltakarja.


Mellesleg nem a kardió edzés a legalkalmasabb a zsírégetésre, hanem az alacsonyabb BPM-ű aerob edzés. A kockahashoz sem a legegyenesebb út az, hogy minden nap megedzd.

2013. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!