Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem edzeni súlyozni stb...

Elkezdtem edzeni súlyozni stb és ugye ez izomlázzal jár és úgy edzek hogy egyiknap edzek másnap pihen azt megint edzek megint pihenek és ha nem múlik el a izomláz arra ráedzhetek nem lesz semmi baj nem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne edz rá arra az izomcsoportra amíg el nem múlik az izomlázad. Egy átlagos edzésterv 3-4 napos, vagyis a 4-5. nap már azt edzed amit az első napon. Ha mindenhol tartasz szünetet, akkor több mint egy hét múlva fogsz visszatérni ugyanahhoz az izomcsoportokhoz, tehát szerintem nem is kellene mindenhol szünetet tartani. Keress egy edzéstervet.
2013. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 whiteryback válasza:
Ne higgy annak aki azt mondja,hogy izomlázra kell edzeni.Ha izomlázad van az azt jelenti,hogy az adott testrésszett keményen megdolgoztattad.Ha most kezdted akkor nem csoda. Pihenj addig ameddig már nem érzed az izomlázat az adott testrészben.
2013. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!