Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok nyárra?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. A nyáron szeretnék rendszeresen itthon edzeni, mert van rajtam egy kis súlyfölösleg és szeretnék izmosabb, erősebb és formásabb lenni. Sajnos csak itthoni edzésre van lehetőségem, tehát olyan gyakorlatok lenne szükségem amiket itthon eltudok végezni. Futni nem tudok illetve nem is akarok kimenni, mert nagyon nem bírom a meleget. Ha nem csinálok semmit akkor is egy idő után rosszul leszek tőle. Úszni eljárok heti egyszer vagy kétszer, de az nyilván nem elég. Tehát az a kérdésem, hogy milyen edzéstervet ajánlanátok nekem.

2013. jún. 23. 12:05
 1/5 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne:(

13L

2013. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úszás jó, de valóban nem elég. A futás helyettesíthető ugrálókötéllel, de azért este kimehetnél kocogni. Ez az aerob része, heti 3-4x kéne.


Súlyzós edzés kéne az izmok megőrzése érdekében heti 2-3x, teljes testre. Nézz gyakorlatokat, izomcsopinként 2-5.


Szálkásító diéta, ennek nézz utána, nem fogom bepötyögni.

2013. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hoppá! nem néztem a korodat. Súlyzós edzés helyett menjen fegyencedzés-gyakorlatok, aerob maradhat, az nem gáz, és szerintem az étrendbe sem pusztultok bele.
2013. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha két ilyen okos, modern korban élő kedves leányt érdekel valami, akkor miért itt küldi a szomorú jelet, mintha csak én menthetném meg az életét? Egyébként nekem nem fáradtság leírni, csak titeket nem értelek: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sz%E1lk%E1s%..
2013. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Remélem lesz hozzá elég kitartásom.


Sok sikert neked is, kedves első!

2013. jún. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!