Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Először is azt leszögezem, hogy 14 vagyok ezért is kéne segítség,hogy nekem milyen edzéstervet ajánlanátok?Elég gyenge vagyok és szeretnék erősödni. Nem akarom egy Arnold Schwarzenegger lenni tehát nem akarok nagyon gyúrni, de azért látsszon, hogy gyúrok.Remélem érthetően tudtam leírni mit akarok.Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 3. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Hát ez elég komplett dolog nem ilyen egyszerű mint sokan hiszik. alapok fekvőtámasz húzodszkodás stb keress rá a neten kezdő tömeg növelő étrend/ edzés és olvasgass.sok kitartást!
2013. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem találtam semmi olyat ami jó lenne...

Nem tudnátok összeírni nekem egyet?

2013. jún. 3. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is csak olyat tudunk írni ami ott van. Ha nem tudjuk miért nem jók, akkor nem tudunk változtatni azon..
2013. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem találsz akkor komolyan mondom ne is állj ennek neki! én ezek olvasásával kezdtem el edzeni. és mindig találtam az ilyen kezdő kérdésekre választ.
2013. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!