Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelek, de valami nem jó...

Joe8341 kérdése:

Tömegelek, de valami nem jó mert többet hiztam a kelleténél lehet hogy sok a szőlőcukor? 95kg vagyok. A kajám rendben.

Figyelt kérdés
szőlőcukorból mennyi kell?

2013. jún. 25. 07:45
 1/6 gelazso ***** válasza:

semennyi , ki adta neked ezt a hülye szölöcukros tippet?

95 kilo és hány cm magas?

2013. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az edzés utáni gyors ch-ra gondol. Szerintem 50 gramm elég de csak EDZÉS UTÁN!
2013. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nos ha sok zsír jön, akkor csak hiszed, hogy a kajád rendben...
2013. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a szőlőcukorból 40g megy csak edzés után. 95kg vgyok 173magas, a kajábol teljesen kiiktattam a rossz ch-kat 6 étkezésem van egy nap minden másnap edzem keményen!
2013. jún. 26. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
nem iktattad ki teljes egészében a rossz cht, hiszen edzés után 40 rossz cht öntesz magadba. Amúgy nem elég a "rossz" cht kiiktatnod, tisztában kellene lenned, hogy mibõl mennyit eszel. Valami, nyílvánvalóan nem oké, ha hájas vagy, márpedig ezzel a magassággal, súlyal, kõkeményen az elhízott kategóriában vagy.
2013. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet, de nem dagatt vagyok csak több van a hasamon mint kellene.reggeli:zab+fehérje, edzés előtt creatin glutamin bcaa. e.után:creatin glutamin,fehérje bcaa,40ch+c-vitamin,multi v 1ó mulva rizs csirke. 3ó:valmi fehérje. 6ó:tojás fehérj 8-10 2szelet tk kenyér. 9ó 1csom túró 0,2 zsir ennyi
2013. jún. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!