Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tomegelek es minden nap...

Ha tomegelek es minden nap masfel kilo hust megeszem (1kilo csirke fel kilo hal) akkor kell barmi tomegnovelot szednem vagy barmit az edzes utani feherjet (benne szolocukorral) leszamitva?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
elég a multi és C vitamin. És jól oszd el a kaját.
2013. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Elég soknak tűnik ez az adag azért... Hány kiló vagy? Vagy inkább azt kérdezem: Mit szúrsz? :D
2013. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából az edzés utáni fehérje szőlőcukorral az kvázi tömegnövelő(kivéve, hogy az utóbbi kicsit összetettebb)
2013. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja nem vagyok nagy darab.. :/ de masfel kilot ettem mar meg tobbszor most szalkasitok mar 2 honapja amugy csak 170 centi vagyok 82 kilo de mar jo reg ota csinalom
2013. júl. 3. 17:39
 5/5 anonim válasza:
napi másfél kiló hús barátom, ne csodálkozz ha 40 éves korodban beköszöna rák az ablakodon, hello megjöttem, indulnunk kéne.
2017. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!