Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sportolás miatt kiduzzadtak...

Tupaccc kérdése:

Sportolás miatt kiduzzadtak az ereim, lehet ellene tenni? Fura eset az enyém, bővebben katt.

Figyelt kérdés

Mielőtt leszólnátok, kiegészíteném - családi genetikai ajándék, főleg apum után, hogy a lábaim szörnyen eresek. Elkezdtem súlyzózni, le is fogytam az utóbbi hónapokban, így még rondábbak lettek. Lábam mellett már karjaimon, nyakamon, de még a homlokomon is láthatóvá váltak. Itt azonban nem vészes, legrondább a helyzet a lábamon.

Azon is gondolkodtam, hogy lábra abbahagyom az edzést - tudom csak a búzacsírák nem gyúrnak lábra, de inkább legyen vékony, mint ennyire eres.

Van aki hasonló problémával szenved? Lehet ellene valamit tenni?



#sport #kiduzzadt ér
2013. júl. 5. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt az alacsony testzsírszázalék okozza. Nyugodtan eddzél lábra is, és kajálj rendesen.

Írtad, hogy fogytál.. Tömegelni szeretnél?

2013. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Anno össze-vissza szinten edzettem, majd ebben az évben rátértem a szigorúan betartott étrendre + edzéstervre. Szálkásító diétával kezdtem, így lement 11kg.

Most a héten tértem rá a tömegnövelő étrendre, kicsit nehézkes még ennyi táplálékot bevinni, de remélem idővel jobb lesz :-D ez lenne az:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. júl. 5. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy látszódnak az erek. Én nagyon boldog lennék ha én is ilyen lennék :D

Most kezdtem bele a diétámba, a karomon alapból is látszik, mert ott nincs sok zsír, bár mondjuk máshol is (a nyakamon nagyon, a centis zsírpárna alatt is látszódik). Amire végzek a diétámmal, addigra remélem még jobban látszódni fog, és szerintem te inkább örülj neki, hogy kiduzzadnak.

2013. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!