Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés alatt kardió, vagy...

Tömegelés alatt kardió, vagy aerob kell? Ha igen melyik és hány perces legyen? Szálkásítás alatt pihenőkön kardióztam, nem tudtam hogy tömegeléskor is kell valamelyiket.

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 22:55
 1/4 Fall Oszkar ***** válasza:
Egyik sem! Tömegelés alatt csak is kizárólag súlyzós edzést végezz!
2013. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huh, akkor megnyugodtam, nem szúrtam el semmit, hogy most nem csinálom :D


De akkor miért olvasom annyi testépítéssel foglalkozó oldalon, hogy kell? Valamelyik az aerobot írja, valamelyik a kardiót. o.0

2013. júl. 5. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kevés aerob mehet, hogy kordában tartsuk a zsírosodást. Kardio, ha jól esik, szintén. Viszont tömegelés alatt nem szabad vele túlzásba esni, főleg a hardgainereknek! És lehetőleg külön napokon kell továbbra is, utána mindenképp menjen legalább fehérje.
2013. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az aerob mozgás kalóriát éget. Önmagában nem tartja kordában a zsírosodást. Szálkásításkor sem kötelező ha már alapból kevés kalóriát viszel be. Tömegeléskor ha szeretnéd akkor emele meg a kalóriáidat, és hiit menjen!
2013. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!