Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Harcművészettől/kózdősporttól...

Harcművészettől/kózdősporttól izmosabb lesz az ember?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok múlik az edzőn, de minden mozgástól erősebb lesz az ember
2013. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet izmosodni de ez attól is függ hogy milyen küzdősportra jársz!
2013. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Karatéra.
2013. júl. 8. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hogy nálatok miből áll egy edzés, de nálunk (kickbox) nem igazán van pl:súlyzós edzés! Az viszont nem árt ha izmosodni szeretnél! Persze fekvő, húzódzkodás, guggolás ezektől lehet izmosodni! De ez attól is függ hogy te mennyire akarsz izmos lenni :)
2013. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha izmos nem is annyira, de nagyon erős leszel.
2013. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Testépítésben elsődleges a méret növekedés és kinézet, az erőnövekedés az amolyan mellékhatás. Súlyemelőknél fordítva van. Harcművészetben az elsődleges cél a értelemszerűen a harcban való fejlődés amihez az erő elengedhetetlen de szükség van mellette gyorsaságra, hajlékonyságra és a technikák elsajátítására. A méretnövekedés az erősödéshez kell szóval izmosabb leszel. Persze attól függ milyen az edzés. Van-e sok fekvőtámasz, guggolás és pajzsra ütés, mert a levegőbe ütés csak a technika tökéletesítésére jó, meg gyorsaság növelésére. nézz utána a crossfit nek, az ideális küzdősport mellé
2013. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szia. ha sokáig csinálod akkor erősebb leszel (tapasztalatból mondom) én 4évig karatéztam és most 12éves (lány) vagyok és elbírom a bátyámat aki 16 ès 70-80 kg. de ez függ az edzéstől, első évemben heti két edzés aztán a 2. évben már három mert versenyző lettem, 3.-4. évemben már 4 edzés volt hetente...
2013. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
izmosabb de nem arányosan
2014. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen küzdősport, illetve fontos mellette a sporttáplálkozás. Például a küzdőbirkózás jó stimuláció az izmokra.
2014. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!