Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő edzés terv, egyszerű...

Kezdő edzés terv, egyszerű gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

Most kezdek el kondizni és olyan edzésterv kéne amit nem nagyon lehet elrontani, szóval a gyakorlatok egyszerűek, mivel egyedül megyek nem tud nekem senki segíteni a helyes gyakorlat elvégzésében, ezért lenne fontos

(halottam hogy a rosszul végrehajtott gyakorlatok nem túl jók)


köszönöm



2013. júl. 7. 18:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
46%
agy-gyakorlatokat javaslok inkább neked ...
2013. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

köszönöm

2013. júl. 7. 19:10
 3/14 anonim válasza:
ha beirod a google-ba azt a két szót hogy "body" és "builder" és rámész az első találatra akkor ott mindent megtalálsz ami kell
2013. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3

nem ez volt a kérdés

2013. júl. 7. 19:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Pedig jól írta a 3., feleslegesen vársz itt 3 napig edzéstervre, meg ha valaki ír valamit az se biztos, hogy neked jó lesz. Úgy a legjobb, ha magadtól ismerkedsz meg a sporttal, olvasgatsz nézel videókat stb. Én 2 évig csak olvastam minden áldott nap és csak utána kezdetem bele az edzésbe, addigra már minden alapot tudtam, plusz egy csomó kiegészítő dolgot.
2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
úgy érzem nem értettétek a kérdésem lényegét, de azért köszönöm hogy intelligenciátokhoz mérten megpróbáltatok segíteni
2013. júl. 7. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Értjük mi, Te nem érted. Ajánlhatunk gyakorlatokat, lehet hogy a második héten gajra megy a váll izületed, pedig szabályosan csinálod. Olyan gyakorlat nincs, amit nem lehet hibásan megcsinálni, mindet kb. 5 perc megtanulni, bemész az edzőterembe és megkérsz valakit, hogy mutassa meg hogyan kell. Nálunk fel is ajánlják, hogy megmutatják az összes gépet/gyakorlatot, mikor valaki először belép a terembe.
2013. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2013. júl. 7. 20:48
 9/14 anonim válasza:
te is az intelligenciádhoz mérten tetted fel a kérdést ami arra utal hogy 0 az intelligenciaszinted.
2013. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

hát ezzel most a lelkembe tapostál

2013. júl. 7. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!