Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány év alatt érdemes (lehet)...

Hány év alatt érdemes (lehet) elkezdeni kondizni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 175 cm és 61 kg, szüleim állandóan azt mondják nekem hogy ha 19 éves kor alatt elkezdem a kondizást megállok a növésbe, én annyira nem hiszek nekik, de mindig próbálnak lebeszélni róla:S Ők adnák rá a pénzt itt a probléma:D Szerintetek ez igaz hogy ha elkezdem nem növök tovább vagy ha nem hogy tudnám meggyőzni őket??? Egyébként minden héten heti 3-szor erősítek itthon hátra, karra, hasra, mellizomra.. Húzódzkodom amikor húzódzkodóhoz jutok 16-szor tudom felhúzni magam egyszerre. Nem tudok várni még 3 évet!!:D

2013. júl. 8. 21:51
 1/4 Lipton. ***** válasza:
Ez egy tévhit, ebben a korban nem állsz meg a növésben
2013. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na hát én is ezt mondom nekik, de ott van a nagybátyjám élő példa.. karatézott versenyen eltörte a lábát 17 évesen utána vagy 2 hónapig heti 5-ször kondizott nőtt még plusz 8 centit..
2013. júl. 8. 21:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már most elkezdenék járni, de nem tudom hogy győzzem meg őket... Nagyon ellene vannak.
2013. júl. 8. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kondiba nem is kell járni(még). Otthon egy használt súlyzókészlettel csodákat lehet művelni. Az olcsóbb, mint egy havi bérlet, és egy életen át jó
2013. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!