Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyenc edzés edzésterv?

Fegyenc edzés edzésterv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hallottam olyanról, hogy fegyenc edzés, nincs szükség másra csak a saját testsúlyodra, ez nekem jól jönne, mert nincs annyi felesleges pénzem, hogy lejárjak kondizni... Viszont szeretném azért minimálisan kidolgozni magamat.. Valakinek van egy edzésterve, hogy hogyan is kezdjem stb. ?! Előre is köszönöm!



2013. júl. 9. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez egy könyv. Ebben a könyvben vannak leírva a gyakorlatok, a végén pedig vannak edzéstervek. javaslom olvasd el az egészet, mert elég olvasmányos sztori köré van építve:D Persze a súlyzógyülölős szöveg csak marketing.

Ha csak letöltenéd, hogy megnézd, akkor írd be googlebe, és az első datás linkről leszedheted.

2013. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha annyi agyad nincs, hogy rákeresel a google-val, akkor inkább azt javasolnám, hogy agyra edz egy kicsit előtte. Ja, meg vágd pofán magad egy nyelvtankönyvvel.
2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm.


Második meg bekaphatja... :)

Megnéztem Google-ba is, de konkrétat nem találtam, hogy mit hogyan kéne végezni stb. Meg amúgy is, szerintem itt tettem fel a kérdést és nem ott... Ohh, elnézést, hogy nem egybe írtam és akkor most mi van? Összedőlt benned egy világ(Kit érdekel?).Mutasd fel a diplomádat és akkor okíthatsz, addig meg tudod mi van... De ha már itt tartunk, akkor olvasd el a saját irományodat és szólj ha megtaláltad benne a hibát, ami igen értelmetlen. :)

Sok az ilyen ember sajnos, aki egész nap otthon mereszti a seg*ét és csak arra vár, hogy mikor tud "belerúgni" a másikba.. Menjél mozogjál Te is valamit, hidd el megéri.

2013. júl. 9. 21:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Le van írva a könyveb rendesen nyugi :) minden ami kell a végrehajtáshoz meg magához az edzéshez.
2013. júl. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor megfogom venni a könyvet.

Letölteni nem fogom, mert ha olvasok, akkor azt nem szeretem gépen tenni.

2013. júl. 10. 02:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja én is rühellek gépen olvasni :D csak hát 4e forint asszem.
2013. júl. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Rajtam nemigen találsz fogást, kisgyerek. Az lehet, hogy te egész nap a gép előtt rohadsz, és arról álmodozol mikor leszel olyan tökös, mint a parkour-t művelő srácok, de veled ellentétben én nem csak elméletileg foglalkozok a dologgal. Nem az, hogy beléd rúgok, kiskancsó. Csak az ilyen agyatlan, kőbuta embereket én szívből gyűlölöm.
2013. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kösz, de bohóc sosem akarok lenni aki ugrál ide oda... Ellentétben veled, aki már most bohócot csinál magából, kisgyerek. :) Látom azért a helyesírás szabályait Te sem nagyon találod.. Nem baj elnézzük, már ha csak a vesszők helyzetét nézzük, akkor is. Nem rohadok a gép előtt és szerintem a neved legyen ku$$, mert nem gyerek vagyok, de gondolom Te ezt jobban tudod. Utálod? Persze, mert Te nem vagy társadalmi életre való, Te egy életképtelen ember vagy akinek a tüdejébe is kár a levegő. Erre szokták azt mondani, hogy csak elszívod előlünk. Azért mert 2 hetet edzel, nem leszel kemény gyerek. Én is sportoltam nagyon sokan, főleg harcművészetekkel foglalkoztam, de mellette sosem gyúrtam, most el akarok kezdeni...

De az ilyen "netbanditákat" mint Te nagyon csipázom, mert lehet röhögni rajtatok. Aki másban nem talál kifogást, csak a helyesírásban, miközben a saját irománya is tele van értelmezési hibával, a vesszőket rosszul helyezi el stb. Meg azt hiszi, hogy az emberbe bele tud kötni, de nem és ezt nem veszi észre magától, amíg valaki fel nem nyitja a szemét.. Gyűlöld azokat az embereket akik nem akkora kockák mint Te és nem használják annyit a számítógépet, hogy egyből tudják mit hol kell keresni. Persze, persze majd jön a kifogás erre is valami hülye válasz, amit jobb esetbe a haverod segített megírni, háromszor átvizsgálod a helyesírás ellenőrzővel aztán elküldöd.. Jó a napi programod.. :) De nem akarok beszélgetni veled, mert ez nem beszélgetés, hogy ide jársz élvezkedni.. Na hess, hess.. Menjél nézd tovább a Fitnesz Youtube videókat...

2013. júl. 10. 11:23
 9/17 A kérdező kommentje:

BBKristof:


Az nem olcsó mulatság akkor. Körbenézek a társaságomban, hátha valakinek akad egy ilyen könyv. :)

2013. júl. 10. 11:24
 10/17 A kérdező kommentje:
sokat* még mielőtt megint égetnéd magadat...
2013. júl. 10. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!