Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepszezéshez francia rudat...

Bicepszezéshez francia rudat vagy egyenes 2 kétkezes rudat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Akarok venni egyet de nem tudom hogy melyiket vegyem. Melyik éri meg jobban? (Mondjuk nekem elsősorban bicepszhez kéne) Így is 15 ezer lesz a rúd és 2x5kg súly :/ Köszi a választ!

2013. júl. 7. 22:24
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

ennek így nem lesz sok értelme,egyrészt a rúd baromi drága lesz másrészt meg túl könnyű az egész.

egyébként mind a két rúd jó lenne de ha csak egyre futja akkor az egyenes rúd legyen.

2013. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nem jó? :O Meg a rúd 10 kg plusz még 10 nekem egyenlőre elég 20 kiló.
2013. júl. 7. 22:33
 3/12 dirtboy ***** válasza:

20kiló elég két kézre?

nem akarlak megsérteni de hány éves vagy és milyen nemű?

ezt tisztázni kéne mert általában ha egy fiú már elég idős ahhoz hogy súlyzós edzést végezzen akkor már kevés szokott lenni a 20kiló.


egyébként a 15ropi egy 10kilós rúdért baromi sok,van attól olcsóbban is.

kapásból ennél a boltnál pl 8ropi annyi hogy a kép rossz mert azon nem olyan rúd van mint a leírásban,de a leírás a jó.

[link]

2013. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Félre értettük egymást szerintem. A rúd 7000 Ft amit én néztem és még plusz 2x5 kg igy jön ki kb a 15 ezer. Igen lehetséges kevés lesz. 16 éves fiú vagyok kb. 32 karral. Most ép egykezes 10kg-os súlyzóval súlyzózok, úgy hogy megtámasztom a könyökömet és lentről behajlítom a kezem ( nem tudom mi a gyakorlat neve). Tízesével csinálom és a 60. után megpróbáltam most 20-at egyszerre megcsinálni és ment. Úgyhogy igazad van lehet hogy több kéne nem csak 20 kiló.
2013. júl. 7. 22:57
 5/12 poiu ***** válasza:
Ebben az esetben talán jobb két egykezes rúd. A rúd fontos, a tárcsa jöhet a vateráról, az se baj, ha rozsdás. Az egykezessel természetesebb a mozgás és több dolgot csinálhatsz balesetveszély nélkül.
2013. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! Akkor ne vegyek 2 kezes rudat? :/
2013. júl. 8. 00:12
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindent meg lehet csinálni 2 egykezessel, és így legalább ugyanakkora lesz mind a két karod. 2 kezesnél könnyű pl. jobb karral jobban emelni, és máris unszimmetrikus a két kezed
2013. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 poiu ***** válasza:
Ha kevés a pénzed, két jó minőségű egykezest ajánlok, hozzá a lehető legolcsóbb tárcsákat.
2013. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
másrészt: ne huszakat csinálj. 8-12-es ismétlés legyen, az e fölötti ink. állóképességre megy.
2013. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem 20-at csinálok hanem 10-et egyszerre, bár többet bírnák...
2013. júl. 9. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!