Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sweating belt (fitness öv)...

Sweating belt (fitness öv) hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyre teszem fel a kérdést de hátha itt választ kapok.


Domyos márkájú sweating belt-tel eredményesebben, látványosabban lehet eltüntetni az úszógumit? Vagy csak feleslegesen izzadom ki a testemben lévő vizet?


Gyerekkorom óta folyamatosan igazolt sportoló voltam, ezért nem nagyon foglalkoztam a testépítéssel, a hasam így is lapos volt, edzés után kockás. Az egyetem miatt abba kellett hagynom a sportot és már csak hobbyként űzöm, ezért feljött rám a hasam alján kb 1 cm vastag úszógumi, ami rendkívül zavar. Ezt szeretném eltüntetni, valamint a váll- és mellizmaimat edzeni. Sajnos konditerem lehetőségem nincs, csak egy egykezes súlyzóm (9 kg). Ezekkel munka után naponta edzem kb 1 órát.


Használ valamit ez a fitness öv vagy teljesen felesleges?

Milyen gyakorlatokat ajánlotok így nekem?


Köszönöm szépen!



#sweating belt
2013. júl. 11. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Izzadni fogsz tőle, máshoz semmi köze nincs.


Ha nem akarsz hasi hájat, akkor abbahagyod a cukros kaják, kenyér, tejterméke evését.

2013. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatok: eljárni tudsz valahova?

Jóga, Callanetics edzés, küzdősportok/harcművészet oktatások vannak a közeledben?


Otthon lehet erősíteni, sok leírás és videó van, edzésprogramok, könyvek.

2013. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
? valami komoly zavart érzek az erõben, ez már a 2. kérdés ahol igazat kell adjak tápinak...
2013. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami nagy zavar lehet. Ha akkora hülyeség, tévhit-hullám van terjedőben, hogy még mi is egyetértünk az félelmetes lenne.
2013. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!