Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt várható...

Benő16 kérdése:

Mennyi idő alatt várható izomnövekedés? (mezomorf testalkat)

Figyelt kérdés
183cm, 72 kg vagyok(bicepszem 35 cm)Rendesen edzek heti 4 alkalommal bár nem teremben, mert van itthon minden(kondigép,súlyzók) ami szükséges, rendesen kajálok, de nem használok tápkieget és eddigi tapasztalataim alapján könnyen építek izmot

2013. júl. 12. 00:41
 1/5 tap bela ***** válasza:

....erre, és az ilyen kérdésekre egy "látnok a TV2 délelőtti" műsorában, emeltdíjas telefonhívásra meg tudja neked mondani a tutit.


Komolyan erre nem lehet választ adni, mert sok mindentől függ.

2013. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és az is relatív, hogy "látható"..


Amúgy pár hónap, csak hogy a nagyságrendeket belőhesd. Ha jól csinálod.

2013. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. rendkívül humoros választ sikerült írnod, le a kalappal!
2013. júl. 12. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
ha már a keresőt nem tudod használni, engedd meg, hogy ne mindig jópofizva válaszoljon, a lényeget le lehet szűrni..
2013. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt megfogalmazódott bennem ez a kérdés átolvastam a legtöbb ilyet és tudom használni köszi,keressetek inkább valaki írástudatlant és oda írogassátok a negatív(vicces) hozzászólásokat..big up
2013. júl. 15. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!