Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás és fizikai munka...

Gyakor kérdése:

Szálkásítás és fizikai munka mellett milyen kiegészítőt javasolnátok izommegtartásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy hónapja kezdtem el alacsonyabb ch-os étrendet követni, testzsírszázalék csökkentés érdekében, természetesen edzés (súlyzós és HIIT) mellett. Szépen haladok, a katabolizmus csökkentésére edzések (és fizikai munka) előtt 8:1:1-es BCAA-t tolok. Ha a bcaa-val kimondottan ez a célom, akkor jól teszem, hogy ezt szedem, vagy ti mást javasolnátok?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. júl. 12. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

a fizikai munka nem baj, mert kalóriaminuszt hoz.

Kicsit több ch-t egyél, mint egyébként. A BCAA hasznos, ha nem bírod a fehérjemennyiséget, akkor esetleg fehérjepor. :)

Aerob azért mennyen, meg súlyzós is 2x hetente.

2013. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Súlyzós edzésből megy heti négy, ugyanúgy, mint tömegelésnél ment. HIIT-ből van heti 3, a súlyzós edzések után. Fehérjepor is megy edzések után, plusz alap vitaminok és ásványi anyagok és zsírok is megvannak.
2013. júl. 12. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
HMB
2013. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, utánaolvastam a HMB-nek, és úgy gondoltam kipróbálom, most hogy elfogyott a BCAA. Ebből gondolok napi 3g-ot szedni:

[link]

2013. júl. 31. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!