Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindenkinek, de főleg magamnak...

Mindenkinek, de főleg magamnak szeretnék bizonyítani, de segítségre lenne szükségem, fiúk?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok

régen 90kg voltam a 170cm-hez de fogytam

most 58-60kg vagyok, vékony de ott maradt a bőr

a combom vastag, a hasam lapos, de ott is lóg a bőr

szeretnék egy jobb alakot elérni szeptemberre

lehetséges ez még

túrót, zabot, rizst, csirkét, pulykát, halat, tojást, sovány sajtot, zöldséget, gyümölcsöket eszek

sosem eszek fehér kenyeret, sütit, chipset, kekszeket, ízesített tejeket, joghurtokat, cukros dolgokat, üdítőket, sütit-még szülinapkor sem


2013. júl. 13. 08:09
 1/7 kennymc ***** válasza:

170 centihez az 58-60 kg tökéletes -szerintem-.

Amúgy mennyi idő alatt fogytál, és mikor? A bőr regenerálódik. Fiatal vagy, kis idő még :) észre fogod venni.

2013. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
Feltételezem sok izmot vesztettél. Ezért is (meg egyébként is) súlyzós edzést kellene csinálnod.
2013. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fél év alatt fogytam le

de nagyon csúnya:S

2013. júl. 13. 19:43
 4/7 anonim válasza:
szerintem most már hiába kezd el súlyzós edzéseket csinálni, azt a fogyókúra alatt kellett volna, lehet, hogy inkább el kéne kezdeni tömegelni, olyan pontosan belőtt, alacsony ch melett, hogy nővekedj, de még ne zsírosodj vagy csak picit és utána lehet szálkásítani...ez csak egy tipp :/
2013. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Osynho ***** válasza:
A tömegeléshez is súlyzós edzés kell. :)
2013. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
persze, de úgy értem, hogy CSAK azt csinálni :)
2013. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. júl. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!