Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok ajánlani valamilyen jó...

Tudtok ajánlani valamilyen jó bicepsz, mellizom gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Nem akarok edzőterembe járni, sem súlyzót vagy más kelléket venni. Naponta fekvőtámaszozok, kb 150-et is, egyszerre kb 20-t. Elég ez, vagy van még valamilyen gyakorlat? /16,F

2013. júl. 16. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Bicóra. Alsó fogású húzódzkodás.

Mellre: Tolódzkodás szélesen, széles fekvőtámasz, Straight Bar Dips


Saját testsúlyos gyakorlatoktól ne várj szépen kidolgozott mellet és bicepszet.

2013. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig szélesen fekvőtámaszoztam, egy kis eredményt már látok. Persze az is számít, hogy látszódjon, de inkább erősebb szeretnék lenni. Elkezdek akkor húzódzkodni is. Mondták még a DiamondPushUp-ot mellizomra, az jó?
2013. júl. 16. 17:44
 3/3 Villácska ***** válasza:
Igaza van elöttem szólónak kevés esélyed van rá hogy szép melled legyen önsúlyos gyakorlattal. Karod már lehet. Diamond push uppot én inkább vállban érzem de szerintem mellre is megy. Bicepszre pedig a sima húzódzkodást csináld akkor hátad is lesz meg bicepszed is.
2013. júl. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!