Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec Nutrition - Tank, mit...

Scitec Nutrition - Tank, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kijött a Muscle Army és benne a Tank. Felfigyeltem rá, mert jónak tűnik, és nem is túl drága, ami nekem fontos, mert nem vagyok nagyon eleresztve...:/

Próbáltátok már? Szerintetek egy nehezen hízó srácnak megfelelő?

Előre is köszönöm a válaszokat, élménybeszámolókat! :) 17/f



2013. júl. 18. 20:04
 1/9 dirtboy ***** válasza:

nem valami jó az aránya,sok ch kevés fehérje.

a ch része nem minőségi úgy értem vitargót még nyomokban sem tartalmaz.

a fehérje részének meg csak a fele gyors felszívódású,tömegnövelő pedig csak edzés után kell mikor pedig mindenből gyors felszívódású kell.

értelmetlenül magas íz ára így.

2013. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mit ajánlanál?
2013. júl. 18. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy jó kis fehérjében+ gyors ch ban nem gondolkodtál még? Vagy feltétlen tömegnövelőt szeretnél?
2013. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na megint én:D az a baj, hogy nem érdemes tömegnövelőt venni ha nincs sok pénzed, és nem tudod venni folyamatosan..hiába ajánlanám pl a jumbo-t ha 13K a 4kgos és csak 20napig elég..Én a helyedben "rágyúrnék" az étrendre..megcsinálnám úgy, hogy mindenféle étrendkiegészítő nélkül meglegyen a kellő mennyiség és akkor nem is kell már a tömegnövelő..a pénzemből meg vennék, valami jó kis fehérjét+ gyors szénhidrátot[vitargo, dextroz etc..] és azt innám az edzés utáni turmixba..olcsóbb is mint a tömegnövelő és tovább is kitart...szóval tedd rendbe az étkezésed azt tanácsolnám, és akkor nem kell méregdrága tömegnövelőket venni..
2013. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:
100%

fehérje,gyors ch,kreatin

jobb mint bármilyen tömegnövelő főleg ha mindegyikből minőségit veszel.

2013. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:

[link]

Ebben 3kg-os termékben 100g-ban van 25g fehérje 66g szénhidrát, 3g creatin és 2g arginin HCL. A protein egy keverék ami whey és micellár kazeinből áll. Ára 10.990Ft.



Ebben van:

10.550Ft-ért a 4kg gainer!!!! Felejtsd el a 10 és 20% fehérjetartalmú tömegnövelőket! Ahhoz, hogy a szervezeted egy kimerítő edzés után minden szükséges tápanyagot megkapjon, legalább 35% fehérje tartalomra van szükséged. A Whey Gainer 35 tejsavóproteinre épül (NINCS SZÓJA) két fajta szénhidrát forrással. A gyorsan felszívódó rész, vagyis a szőlőcukor biztosítja a gyors szénhidrát utánpótlást és a maximális kreatin hasznosulást, majd a lassan felszívódó maltodextrin hosszan fenntartja az egyenletes vércukorszintet és az energiát. Adagonként 5g hozzáadott oldható rostot is tartalmaz inulin formájában, mellyel prebiotikus hatása van már napi egy adag elfogyasztása után. A Whey Gainer 35 tartalmaz még kreatin-monohidrátot és taurint is. Az adagonkénti kreatin adag megfelel a fenntartási fázisban lévő kreatin bevitelnek.

[link]

2013. júl. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

Akkor majd veszek egy 100Whey-t CarbF-vel...szerintetek?

Egyébként az étrend megvan és próbálom betartani..:)

2013. júl. 19. 08:43
 8/9 tap bela ***** válasza:

[link]

Ez a termék "ELbújhat", mondjuk e mögött..... ;-)



REcovery (visszatöltő). Figyelemre (!!!) méltó alapanyag összeállítás Revory XS.

1 adag = 90g tartalmaz:

Waxy Maize: 50,2g

whey protein izolátum: 24,3g

Leucin: 5,5g

Glutamin: 4,5g

Creapure ®: 3g

C-vitamin: 550 mg

Elektrolitok: 360mg

[link]

2013. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barta Gery válasza:
Heló Nekem bevált a tank hozott tömeget is. Már a 2. dobozzal rendelem. A jumbo nem vállt be annyira
2015. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!