Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon nehezen hízó típus...

Nagyon nehezen hízó típus vagyok, szerintetek ha reggeli elött veszek be tömegnövelőt+creatint, ebéd elött tömegnövelő, edzés elött creatin, edzés után tömegnövelő és este Creatin. Ez igy jó elosztásban lenne? Creatin 5gos adagokba tehát egy nap 15g

Figyelt kérdés
18 éves 185 centi és 68kg vagyok. Régebben Creatin kúráztam, és jártam edzőterembe de,mára sajnos az időm és az anyagi körülmények miatt nem tehetem meg,szóval itthon edzek kézisúlyzókkal.(10kg)
2013. júl. 19. 15:16
 1/3 E.T. a földönkívüli válasza:
És mennyit eszel ezek mellé? A 10kg-os súly nem sok.
2013. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább a szilárd táplálék mennyiségét és/vagy minőségét próbáld növelni.


"az anyagi körülmények miatt nem tehetem meg"---Ennek ellenére kreatint akarsz tolni és napi 3x tömegnövelőt???

2013. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Normálisan reggeli ebéd vacsora,sok fehérje minden :)

második válaszolónak:a Cretaint és a Tömegnövelőt utalványra veszem nem készpénzre,sajnos nemrég rugtak ki a munkahelyemről és igy most eléggé vissszakell fogni a költekezést.

2013. júl. 26. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!