Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel a beosztással milyen...

Ezzel a beosztással milyen gyorsan tudnám fejleszteni a hasizmomat?

Figyelt kérdés

1-2.HÉT


H:50 felülés, 40 lábemelés

K:-

SZ:50 felülés, 40 lábemelés

CS:-

P:50 felülés, 40 lábemelés

SZO:-

V:50 felülés, 40 lábemelés


3-4. HÉT

Minden edzés számhoz hozzáadnék még 10-20at


És így csinálnám minden 2hétig és utána fokoznám!


2013. júl. 19. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, inkább csinálj 3X6-12 ismétlést úgy, hogy súlyokat raksz magadra
2013. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Olvastam egy könyvben hogy a hasprés egy bődületes hülyeség mivel ha nagy nehézségek árán ki is alakul valamilyen izom de alatta a keményebb (rostosabb izomszövet) nem fejlődik egyáltalán. Az tanácsolom hogy ha van valamilyen erős rúd a közelben ugorj fel rá mintha húzodszkodnál de ne húzd fek magad hanem a két lábadat szorosan összetéve emeld fel őket 90° nál magasabbra. Bámulatosan erős izomszövet keletkezik megfelelő intenzitásu és ritmusu gyakorlatokkal. Én is ki fogom próbálni.
2013. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok...kösz a választ!
2013. júl. 19. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Itt senki nem beszélt hasprésről. A felülés meg el fogja cseszni a gerinced, tehát csinálj lábemelést, meg az imént említett függeszkedős gyakorlatot. De ne csak ezeket, a legjobb ha teljes has edzést csinálsz(oldalsó izmok is legyenek benne)
2013. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ...majd megpróblom, meg hallaottam valami Plank-ról majd azt is kipróbálom!
2013. júl. 19. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is nagyon jó! Azt lehet oldalt is (side plank) az jó oldalsó hasizomra
2013. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!