Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy egy hónapja csinálom tömegnővelő nélkül az edzéseket és azt szeretném meg kérdezni hogy most csak simán csinálom csak eszek akkor lehet esélye annak hogy valami kis testzsir távozik és a súlyom csöken?

Figyelt kérdés

Mer lassan 2 éve edzek és 94 kiló vagyok szeretnék súlyt csökenteni rakokbe egy mostani képet.



[link]



#súlycsökentés
2013. júl. 21. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy zsíros. Egyébként szálkásító diéta kell. Csak akkor tudsz zsírt leadni, ha kalória deficitben vagy.
2013. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát tudom csak most anyagilag nem nagyon vagyok ott hogy egy diétázást meg engedjek mert kaja ugye bár meg a fehérje porok sokalom a 94 kilót de akkor lehet az lesz egy diéta meg probálom össze rakni rá a zsét. Egyébként az igaz pl ha el megyek bulizni és nem iszok le fogyok pl kar akkor az azért mert zsir volt? Vagy viz? Meg halodtam olyat hogy Aminoval meg lehet az izomveztést elözni haver mondta hogy ö aminot szed és el mnet bulizni ivot is és kevest ment le nálam sokal tömegeseb én el mentem és roty 2 centi pedig semit nem ittam biztos zsir volt :S
2013. júl. 21. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy-két bulizástól nem vesztesz izmot.
2013. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor zsir annak van értelme ha csak magába szedem az aminot?
2013. júl. 21. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
A semminél jobb, de egy jó tejsavóproteinnel többre mennél és olcsóbb is lenne. A lényeg pedig az étrend, nem a tápkieg, de ezt gondolom te is tudod.:)
2013. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom tejsavó lesz meg ch a tejsavót elég edzés után megini nem?
2013. júl. 21. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a legfontosabb, de reggel is mehetne egy adag.
2013. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


ez jó lenne nem? ha edzenék akkor mennék valamit kilóba le nem?

2013. júl. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!