Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2kg-os súlyzóval gyakorlatok?

2kg-os súlyzóval gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Most kaptam ajándékba egy pár 2kg-os súlyzót. Milyen gyakorlatokat tudok vele csinálni? Fontos hogy jó kondiban tartson. Van egy fitnesslabdám is azzal együtt hogyan lehetne használni?

15 éves lány vagyok :)



2013. júl. 21. 18:43
 1/9 dirtboy ***** válasza:
81%
nem akarlak elkeseríteni de 2kgos súlyzók csak ajtót kitámasztani jók,valamire való edzésre nem alkalmas.
2013. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt kaptam egy rokonomtól szülinapomra...

Amúgy 165 cm magas, és 48 kg vagyok

2013. júl. 21. 18:48
 3/9 dirtboy ***** válasza:
79%

értem de akkor is kevés,szerezz be egy szerelhető kézi súlyzó párt.

15kilós már jó lesz akkor lesz 2db 7,5kilósod amit tudsz csökkenteni is.

azzal már lehet kezdeni valamit,de 2kg az nagyon kevés,gondolj bele egy iskola táska sokszor 10kiló a gyereknek aztán egész nap hurcolja.

2013. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
2 kilós súlyzócskával nem sokra mész, de találsz rá neten gyakorlatokat. Írd be a google-ba, hogy átmozgató edzésterv nőknek és az első link az jó lesz. Ide nem írhatok linket, mert ezért voltam kitiltva 2 hónapig.:)
2013. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem hogy egy nehezebb hasznosabb lenne, de ilyenem van és ezzel szeretnék vmit kezdeni, nem szeretnék egy új nehezebb súlyzóra költeni ha itt van ez
2013. júl. 21. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
De az is jó lenne, ha letöltenéd a fegyencedzést, ami saját testsúlyos edzéseket ír le. Nagyon jó nőknek is és teljesen kezdő szinttől indul. Az tuti jó kondiban tart majd.
2013. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha súlyzózni akarsz, akkor valóban kevés, de ilyen ugribugri fitness-hez ez tökéletes, keress késifúlyzós fittnesz DVD-ket, töltsd le aztán mehet.
2013. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
Van pár gyakorlat, ami neked 2 kilóval is jó lehet (pl. oldalemelés), de általában tényleg aerob tornához tudod használni. Írd be a youtube-ba: "cardio dance, dumbbell", kapsz 86 ezer találot, ebből választhatsz.
2013. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:
Helyesbítek: "cardio dance, light dumbbell", így csak 19 ezer, de ez sem kevés.
2013. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!