Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az ha én rendszerese...

Miért van az ha én rendszeresen edzek és étkezek, de mégis nem fejlődök? Már lassan 1 éve sőt inkáb már gyengébb is letem és akarom is 1 cm vel kisebb lett. (Naturban nyomom és máskép nem akarom! )

Figyelt kérdés
Miért van ez??

#Izomnövekedés:)
2013. júl. 22. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túledzettség
2013. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert mégsem jó az étrended, és/ vagy nem jól edzel.
2013. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 *Glissade* ***** válasza:
Vagy, fejben gátolod a saját fejlődésed. Rosz a hozzá állásod.
2013. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Osynho ***** válasza:
Kellene több infó rólad, az edzésedről, a kajálásodról. Ez így nem adat és így nem is lehet mondani semmit. :)
2013. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Heti 3 alkalommal edzek hétfőn, szerdán és pénteken, másfél óra hosszúkat kb. ,7 gyakorlatot végzek összesen átlagban. Az étrendem mindig fehérjében és vitaminokban gazdag( sok tojást, túrót és más tej terméket szoktam fogyasztani, gyümölcsöket, zöldségeket, különféle leveseket)edzés után elég sokat szoktam enni de több dolgotis és valamikor utána 3 órával később elszoktam menni futni másfél órákat. IZOM LÁZAM MÁR RITKÁN SZOKOTT LENI AZ IS ELÉG GYENGE SZOKOtT LENI
2013. júl. 23. 17:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Kérhtnék infót aról hogy hogyan tudom magam az agyamban gátolni ???????
2013. júl. 23. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
A futás miatt valószínű, hogy nem vagy kalória pluszban. Többet kell enni.
2013. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a kalória plusz megvan, egy pár fölös kiló is van rajtam de ép anyi amenyi kell
2013. júl. 23. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor pedig fejlődni kellene. Mennyi a napi fehérjebeviteled?
2013. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, mivel nem szedek fehérje termékeket pl: proteint, inkább fehérjében gazdag dolgokat szoktam enni, nyers tojást is szoktam nyelni általában 3-mat 4-et
2013. júl. 23. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!