Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó úgy ha csinálok...

Szerintetek jó úgy ha csinálok egy kreatin kúrát napi 20g kreatinnal 4x5-ös adagokba és ezt heti 3 edzésnapon kiegészítem 30g fehérjével? De kizárólag edzésnapon lesz fehérje edzés után.

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltöltéskor, ami kb 6 nap napi 0,3g x ttkg kell, utána szintentartáshoz elég a fele is.

Ha jó az étrended, akkor valamit. Fehérjéből nem elég a 30g, csak ha 50kg vagy.

2013. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint úgy értem, hogy edzés után azonnal testtömeg x 0,5g fehérje kell, de a tápkieged nem 100% fehérjetartamú, tehát még több is kell.

Egész napra pedig legyen meg 2g x ttg fehérje. Pihenő mapon is!

2013. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


úgy gondoltam hogy edzés után egy ilyet betolok. mert nem sok pénzem van igazából. a kaját megtudom oldani nehezen. 65kg vagyok és 180 cm

2013. júl. 22. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Okés, a kajára tényleg figyelj.
2013. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így akkor "használ" a a kreatin meg a fehérje? vagy így a fehérjének nemsok értelme van?
2013. júl. 22. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!