Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik legyen Protein+Dextróz+...

Melyik legyen Protein+Dextróz+Kreatin vagy inkább Hypermass vagy vmi más tömegnövelő?

Figyelt kérdés

az első kombinációval csak annyi a bajom hogy ha 50g szőlőcukorral iszom az már azért kicsit durva a gyomromnak, és mivel nehezen hízó vagyok 72 kg/187cm ezért lehet kicsit több ch kéne, mondjuk 70 g.

Mennyire gáz ha reggelre mondjuk 20g fehérje+12g dextróz és utána zabkása. Nehezen zsírosodok...Nem vagyok nagyon cukor érzékeny általában mindig alacsonyabb szokott lenni az átlagosnál.

Vagy ha nem protein+dextr akkor a fenti tömegnövelő? vagy esetleg Carb F is szóba jött mégis csak összetettebb mint egy mezei szőlőcukor...



2013. júl. 13. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

70g ch edzés utáni turmixba? Ne idegelj, az baromi sok!

Én a fehérje+ch verziót javaslom, viszont ha komplex tömegnövelőt akarsz, akkor ne Hypermassban gondolkodj, mert az meg gagyi.

Dextrózt csak edzés után igyál, más étkezéskor semmiképp se, mert hamar tönkrevágod a szervezeted és könnyen cukros lehetsz.

2013. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tap bela ***** válasza:

Amennyiben megfelelő infod van, akkro természetesen saját magad össze tudod dobni a tömegnövelőd. Amennyiben nem, akkor valamilyen minőségi tömegnövelőben kell gondolkodni. Mert ugye az nem minőségi tömegnövelő....


Végy 10-15g valamilyen proteint

higítsad fel 70-80g valamilyen szénhidráttal.


100g-os adagban. Ez egy gagyi - - - saját vélemény.

2013. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!