Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit számít az én esetembe...

Mennyit számít az én esetembe a fehérje?

Figyelt kérdés
Üdv! Ha saját testsúlyos edzést csinálok 2 naponta, akkor mennyire számít a fehérje minősége? Most edzés után 100%wpp-t iszok! Tudom hogy sokat számít a minőség, de ez nem csak a testépítőkre vonatkozik akik keményen nyomják súlyokkal? Futás után ér valamit a fehérje?

2013. júl. 23. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Számít a fehérje minősége mindenkinél, pl a szójafhérjét én nem ajánlom senkinek. Te jó proteint iszol, bár nem olcsó. Én váltottam Myprptein impact-re és MHN wheyre.

Futás után sem árt egy kis fehérje, gyorsan regenerálja az igénybe vett izmokat. Mondjuk nem értem milyen pluszt vársz még, mert izmos nem leszel a futástól, de elegendő fehérjebevitellel elkerülöd az izomvesztést.

2013. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A futást csak állóképesség és zsírégetés miatt csinálom!
2013. júl. 23. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Oké. Erről még azt kell tudnod, hogy egyszerre nem tudsz izmot növelni és zsírt égetni. Izomnöveléshez kalória plusz kell, zsírleadáshoz pedig kalória deficit. Tehát hiába futsz zsírégetés céljából, ha kalória pluszban vagy. Vagy ha éppen a futással mínuszban leszel, akkor meg nem épül izom. Ezt kell még átgondolni.

Állóképességre jó lesz egyébként.

2013. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt még nem mondtam el, hogy 97kg-ról fogytam le77-re! Mellette kickboxolok, nem is akarok olyan nagyon izmos lenni, csak olyan arányosan jó kinézetű :)
2013. júl. 23. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem én, csak leírtam egy-két elméletet, hogy tiszta legyen.:)
2013. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés, köszi! Tiszta minden :)
2013. júl. 23. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!