Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizom gyakorlat problémák?

Hasizom gyakorlat problémák?

Figyelt kérdés
Beszereztem egy hasizom gyakorlatos alkalmazást,ami egy előírt edzésterv alapján edzi az embert.Szettekből áll az edzés,egy szettben 6,illetve később már több gyakorlattal.Most a 3. napban vagyok,és már 2 szettet kell megcsinálni.A probléma az,hogy a második szett közepére úgy kifáradtam,hogy egyszerűen nem tudtam folytatni.Csak a nyakamat emelgettem már,de az nem ér semmit.Én lennék túl gyenge?

2013. júl. 25. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan így van! Túl gyenge vagy még ehhez az edzéstervhez! De semmi vész, annyit csinálj amennyi szabályos megy, a nyakemelgetéssel úgysem jutsz semmire, a vállaidat kell a medencéd felé közelítened, ez erősíti a hasizmokat. Szóval csinálj annyit amennyi megy, fokozatosan, edzésről edzésre növelve a volument és előbb-utóbb majd sikerül megcsinálni az alkalmazás diktálta edzéstervet, sőt túl is teljesítheted!

A hasizom egyébként nagyon gyorsan tud erősödni, az a nyomorult, aki még húsz szabályos hasprést se tud megcsinálni, heti két-három hasizom edzéssel néhány hónap múlva már ellenállásos gyakorlatokat és különböző edzésfokozó technikákat kell, hogy bevessen, mert sima hasprésből már több százat lenne képes végrehajtani.

Úgyhogy ne rinyálj, hanem kétnaponta edzél rá, de csak annyit amennyi még szabályosan megy!

2013. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké Köszi :)
2013. júl. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!