Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vissza megy az izomból?...

Vissza megy az izomból? (bocsi de csak így tudtam megfogalmazni)

Figyelt kérdés

3éve kondizom, most másfél hónapra befejzetem mert összeestem a konditeremben megerőltetés miatt(állítólag..), éppen combfeszítőztem és abba kellett hagynom mert rosszul lettem, hánytam mjad elájultam. Kérdésem: Attól mert abba hagytam most a nyárra, és ha majd újból elkezdem ősszel akkor megye vissza az izmomból?(bocsi de csak íygy tudtam megfogalmazni) Még most ugyanolyan látványos, de félek, ugyanis orvos szerint még nem edzhetek.

17 éves vagyok.

Kérem, hozzá értő írjon és normálisan, Fontos!



2013. júl. 25. 13:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, h az orvos szerint vérszegény lehetek, ezért történhetett, semmi konkrétumot nem tudott mondani...
2013. júl. 25. 13:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress fel sportorvost! (Linket csak privátban.)

Vérszegénység mint ok nem valószínű.

2013. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, előbb sportdoki legyen, ne sima orvos, mert ők sosem ajánlják a súlyzós edzést. Utána is majd fokozatosan kell kezdeni, átmozgató edzéstervvel, multivitaminnal, jó étrenddel.
2013. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok, szakember és nem kérdőjelezem meg a fentiek állításaitaját tapasztalatomról tudok írni. Nálam is volt már lábedzésen szédülés, majd edzés után hányinger, mivel egy kicsit korábban mentem edzeni kaja után.
2013. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!