Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítéshez milyen tehetsé...

A testépítéshez milyen tehetség kell? Egyáltalán mi értelme az egésznek?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy nagy lessz az ember keze meg nagyok lesznek az izmai mit ér az egész jóformán nem is használják csak arra a 1-2 percre míg megemelik a súlyt és kész. És mielőt valaki megsértődik és azt hiszi hogy csak off olk csak kíváncsi vagyok ennyi.
2013. júl. 26. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A testépítéshez, mint versenyhez jó genrtika kell. Megfelelő arányok, szimmetria, jó anyagcsere. Mire jó? Koksz nélkül (naturálban) végezve kiváló testedzés, egészséges életforma, esztétikus formát kialakító edzésrendszer.
2013. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Testepites egy kulonleges sport. Mondhatni nem hetkoznapi. Esztetikai kulonlegesseg.


Milyen tehetseg kell hozza? Ero es kitartas kell hozza, nem tehetseg.


Mi az ertelme? Probald ki: es majd ha sokevi mindennapos kuzdelem, lemondas es onsanyargatas utan megtapsol a hozzaerto kozonseg, akkor majd tudni es erezni fogod, hogy mi ertelme.


Bodybuilder test nem jon am ossze a kerdesben emlitett 1-2perc sulyemelgetestol.


Nagyon sok munka, rettenetes tonnak megmozgatasa, folyamatosan kontrolalt tudatos eletvitel utan leszel csak olyan nagy.


Probald ki, kuzd eleget es majd megtudod, hogy mi kell hozza es mi ertelme.

2013. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én főleg azért gyúrok,mert 15 évesen 163 cm magas vagyok,az osztálytársaim mind 2-3 fejjel magasabbak nálam,és ha már ilyen pici vagyok,én legyek a legizmosabb.
2013. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Számomra, bár én még iszonyat az elején vagyok, de abban már nagyon benne:) én szó szerint értelmezem ezt a fogalmat:

Test-az adott, és ÉPÍTÉS, tehát különböző alapanyagok felhasználásával készítünk valamit...

fél évvel ezelőtt még 120kg felett voltam bőven, most 93 körül vagyok. számomra aki eddigi életemben össze vissza ettem, nem volt semmilyen tudásom arról mi hogyan működik a testemben, felettébb érdekes azokat a folyamatokat megfigyelni nyomon követni, hogy milyen anyag(itt élelmiszerekre gondolok) milyen folyamatokat indít be, vagy éppen gátol meg, és mitől hogyan változik a testem mind kinézetben, mind erőnlétben egészségben...

Így visszaolvasva borzalmasan tudálékosnak tűnik ez a pár sor, de asszem leírtam a lényeget, számomra ezt jelenti a testépítés.

2013. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az általad kérdezett tehetség ebben a sportban a genetikában nyilvánul meg. Értelme számomra sok van, keretet ad a napomnak, hogy mikor és mit eszek, edzek, pihenek és ehhez hogyan teremtem elő az szükséges anyagiakat. Én úgy érzem jobb ember lettem tőle, kitartóbb, határozottabb, egészségesebb és ami a legfontosabb: boldogabb. Szóval nekem volt értelme áttérni erre az életmódra.
2013. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

A testépítéshez milyen tehetség kell?

- semmilyen


Egyáltalán mi értelme az egésznek?

-semmi

2013. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egy hülyeség,hogy csak addig használod.Ha megemelsz valamit akkoris az izmaid dolgoznak.Az erős kézfogás,jó külső "passzív használat" de az edzés eredménye szintén.


Haszna? Erő,edzettség,állóképesség,jobb külső,nagyobb önbizalom..

2013. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete kezdtem, szerintem összesen van 3hét, amit végigcsináltam, de elég keményen edzek. Apukámmal járok edzőterembe, ő segít(ő 14 éves kora óta ezt csinálja, csupán 2 év kihagyással, most 41 éves, és erős ember versenyekre járt/jár). Megszerettem, és már hiányzik, ha nem mehetek le a terembe sanyargatni a testemet.

Nagyon is van értelme, mert magadon is látod az eredményét, az izomláz az egyik legjobb része, mert érzed, hogy teszel magadért valamit. Nehéz, elkezdeni mégnehezebb, de sokkal fittebb, egészségesebb és kitartóbb leszel, ha csinálod. Nem csak a kinézetért kell csinálni, hanem az érzésért.

16L

2013. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszoló! Jó látni, hogy egy lányt is tud ennyire motiválni az edzés. :) Csak így tovább, kitartást!
2013. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9es.

8as vagyok. Köszi! Végül is, látom, hogy van eredménye. Nem csak magamon, hanem apán is és a teremben is... Sokat erősödtem, és ez visz előre.:))

Ha te is csinálod, akkor neked is kitartást, és jó erőt, egészséget! :)

2013. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!