Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin, van értelme? ( a...

Kreatin, van értelme? ( a kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, ezt a nyaramat fizikai fejlődésre szánom. Minden nap járok el futni, es jatszoterre huzodszkodni, fekvozni, felülni stb. Plusz itthon is csinálok gyakorlatokat saját testsullyal. Kondizni nem mehetek, mert probléma van a hátammal. A futó társam ajánlotta a kreatin nevű valamit, amit tablettakent kellene bevennem, 4 db-ot naponta, kettőt reggel kettőt este. Ha szedem, jobban fog látszani a fejlődés ? 16 éves 178 cm 62 kg

2013. júl. 2. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem ért:/ 186 cm 105 kg voltam szálkásítás után akartam tömeget növelni egy 120 ra. Még fogytam is tőle:D

De lehet, hogy alapból nagy volt a súlyom szóval lehet, hogy neked hatna.

2013. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
O, értem. De akkor ez most egy tömegnövelő, vagy teljesítménynovelo vagy mi ez? Úgy is hat, ha nem kondizok csak saját testsullyal eddzek?
2013. júl. 2. 01:34
 3/5 poiu ***** válasza:
A kreatin monohidrát por (nem tabletta, az drágább) növeli az anaerob teljesítményt. Tehát a futásban nem sokat segít, a gyúrásban igen.
2013. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fünof ***** válasza:
Futásban a sprintelést segiti meg. saját sulyoz edzésben nem tudom h hatásos-e egyáltalán van e értelme.
2013. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a hirtelen kifejtett "kirobbanó" erőt növeli és a teljesítményt úgymond több súlyt tudsz emelni.

erőemelők egyik kedvenc szere.


én is próbáltam már, és erőben sokat hozott.

2013. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!