Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Extrém ektomorf testalkatúakna...

Extrém ektomorf testalkatúaknak is szigorúan kell tartani a diétát?

Figyelt kérdés

Szóval tartok most egy 2300 kalóriás étrendet, de mire dolgom végére érek kb semmi energiám nincs, edzést nem mindig tudom végi csinálni, de ha még plusban eszem valami kis nasi csomagot akkor szét tudom szedni a termet 45 perc alatt letolom azt az edzést amit máskor egy óra vagy egyáltalán nem tudom megcsinálni.

Most ettem egy zacskó csipszet valami győriédes cuccot meg kólát és kb életem legjobb teljesítményét nyújtottam a teremben. És egyáltalán nem zsírosodok, még a lábam is "kockás".


2013. júl. 27. 13:55
 1/10 Osynho ***** válasza:
Hány kg-hoz eszed azt a 2300 kalóriát? A nasin kívül másban is van + kalória... :)
2013. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
64-65
2013. júl. 27. 13:59
 3/10 A kérdező kommentje:
a célom pedig hogy szeretnék olyan 80-85 lenni olyan 1,5 2 éven belül ha nem növök már
2013. júl. 27. 14:04
 4/10 Osynho ***** válasza:
Az kevés kaja szerintem. 1,5 év alatt +20kg meg lehetetlen naturálban. Persze, ha a nagyja zsír, akkor simán. :)
2013. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy az első évben 1 kg/hó tiszta izom utána a fele.
2013. júl. 27. 14:13
 6/10 Osynho ***** válasza:
Azért ez nem így megy. Nem legó a test, hogy így építhető. :D Ehhez nagyon jó genetika és nagyon jó ékezés kellene. De ha te ilyen csipszet, meg győri édeseket eszel, kólát iszol, akkor felejtős. :) A másik, hogy csak izmot nem igazán lehet felszedni, valamennyi zsírosodás lesz. A 2300 kalória meg kevés, főleg, ha tényleg extrém ektomorf vagy.
2013. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor van ötleted mit kövessek?
2013. júl. 27. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek hozzá, 52 kilóról kezdtem a gyúrást most 63 vagyok, elég sokáig tartott (lassan fejlődök sztem, de igazából csak szarul eszem) és ha valaki zsírt talál rajtam az igen :D inkább azt szokták kérdezni hogy fogytam-e...
2013. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fehérje legyen meg mindenképpen 2g x ttkg. A ch pedig annyi, hogy heti 0,3-0,5 kg menjen rád. Ha nem jön a tömeg, akkor emeled a ch mennyiséget. Zsír az kb 1g x ttkg kell. Neked a ch egy része mehet csaló kajából is, de a fehérje legyen meg napi szinten. Ez a lényeg. A havi netto 1kg izomnövekedés jó genetikánál, kemény edzéssel lehetséges, de nem úgy van, hogy 12 hónapi jön 1 kg havonta, utána meg egyből csak havi fél, hanem fokozatosan csökken.

Keress erre a cikkre: naturál genetikai potenciálod.

2013. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 60 kilósan beverek egy nap 3000-3500 kilokalóriát is, engem is ektomorfnak mondanak. :) Zsírosodni nem zsírosodok annyira (kb. két hete eszem ennyit, még nem lehet megmondani pontosan, hogy mennyi zsír jött fel), viszont erőben jelentős növekedés észlelhető.
2013. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!