Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A torna lehetővé teszi a jobb...

A torna lehetővé teszi a jobb test nyúlást?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tehát bővebben, én szeretnék magasabb lenni persze még növésben vagyok, és tornázom, és érdekelne hogy jobban nyúlhatok ha tornázom, mert elvileg sok mozgás kell hozzá hogy valaki tudjon nőni. ( ? )

2013. júl. 28. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam.
2013. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A tornázástól nem leszel magasabb, viszont ha nyújtasz akkor hajlékony leszel, mozgás minden kép kell hogy az izmok erősödjenek és megtudják tartani a gerinced, hogy ha hajlamos vagy gerinc ferdülésre akkor megelőzd. Viszont növésben lévő gyerekeknek nem ajánlanak kemény edzéseket pl. súlyemelés.. mert akkor nem a csont hanem az izomfejlődésére megy a hangsúly. Szerintem iratkozz be valahová pl. úszni, aerobikra, vagy valami ami érdekel, így barátokat is szerzel és lesz kondíciód :D
2013. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak saját testsúllyal tornázom. Amúgy most akkor ha tornázom akkor elvileg megállok a növekedésben?
2013. júl. 28. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem B+

De mi a lófszt értesz torna alatt?

2013. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tomasu ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne írj semmit.
2013. júl. 28. 14:00
 6/8 anonim válasza:
Pont ez az hogy mivel növésben vagy többet kell mozognod, ha a saját testsúly alatt nem a fegyenc edzést érted akkor jó, amúgy kézi súlyzókkal is tornázhatsz nem lesz tőle bajod de 0,5- 1kg-nál nem ajánlanak többet gyerekeknek.
2013. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ott van esetleg Béres Alexandra edzés tervei, azok még jöhetnek?
2013. júl. 29. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:

ja ,hogy te nő vagy?


Akkor is mehetne Fegyencedzés

2013. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!