Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kimennétek edzeni egy évre...

Kimennétek edzeni egy évre egy német testépítőbajnokkal? Étkezésben, edzésben és minden másban segít, áldoznátok rá az életetekből?

Figyelt kérdés

Olyan lehetőségem van, amit ki is használok.

Szeretnék itthon, majd Eb és Vb versenyt nyerni, majd profi kártyát.Van kinn orvos dietetikus, edző , és ez a testépítő.

Voltam már test felmérésen(vérvétel, hormonszint ellenőrzés, vérben a vitaminok és ásványok meghatározása).

Nagyon felkészült stáb van kinn, akik ezzel foglalkoznak.Egy max két évet szánnék rá, megvan már az edzésterv az évi ciklusra, étrend , tápszerek is kiszámolva.

Tömegnövelő, áthidaló, és szálkásító fázis van az edzéstervben, és az étkezési tervben, ha minden jól halad, minden leszálkásítás után és utána a visszatöltés után marad rajtam tömeg, de ha nehezen megy akkor két éves lenne a felkészülés.

Ti áldoznátok erre időt, és energiát, ha az anyagiak megvannak rá?

Sajnos meló mellett nem fér össze, mert napi két edzés van ált, de ebben a kardió is benne van.



2013. aug. 3. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ők fizetik. Különben mi értelme?
2013. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ez lenne az álmom és a genetikám is olyan szuper lenne, hogy lehetne bajnok belőlem, akkor én mennék.
2013. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamit valamiert ... meloban szunet ... celokert edzes a profi csapattal (foleg ha megvan ra a penz) ... ha pedig bejon az eredmeny is, akkor majd lesz idod elgondolkodni, hogy mi legyen a szunetelo munkaval.
2013. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből megélni nehéz, a koksz meg nem ártalmatlan. Ha nem szponzorálják nem jön be. Kérdezzen meg magyar profikat mit látnak benne. Az reális.
2013. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!