Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térdműtétem volt. Ez jó...

Sumito kérdése:

Térdműtétem volt. Ez jó edzésterv az elkövetkező pár hétre?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt megműtötték a térdemet, így kicsit át kellett variálnom az edzéstervem. Valószínűleg egy darabig csak felsőtestre tudok edzeni, viszont a megfelelő párosításokkal van egy kis gondom.

Ezzel tudok fejlődni a elkövetkező kis időszakban? A kaja rendben van.

Az edzésterv a következő:


1. nap - Mell, Bicepsz, Tricepsz

( Mell: Fekvenyomás 4x8, tárogatás 4x8, fekvenyomás döntött padon 4x8, áthúzás )

( Bicepsz: Bicepsz állva kétkezessel 4x8, bicepsz váltott karral 4x8, kalapács 4x8 )

( Tricepsz: Letolás csigán 4x8, homlokra engedés 4x8, tricepsz nyújtás fej mögött 4x8, tolódzkodás )


2. nap: Felhúzás (Most ez van láb helyett...Tudom, nem helyettesíti, de legalább combra megy valami. Guggolni nem tudok. Kb. most ennyire tudom terhelni a lábam.)


3. nap - Hát, Váll

( Hát: Mellhez húzás szélesen 4x8, evezés gépen 4x8, egykezes evezés 4x8, lehúzás szűken 4x8 )

( Váll: Vállról nyomás 4x8, Oldalemelés döntött törzsel 4x8, Oldalemelés 4x8, állig húzás 4x8 )



2013. aug. 4. 11:57
 1/2 kakao01 ***** válasza:
felhúzás helyet rakd be a mellet, nem kell erőltetni ha műtéted volt, majd később felhozod a lábad
2013. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A felhúzást mindenképp szeretném megtartani. Nem érzem, hogy nagyon durván erőltetném vele a térdem, viszont érzem, hogy fejlődök tőle. Fontos gyakorlatnak tartom...
2013. aug. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!