Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok nekem valami féle...

Tudtok nekem valami féle "edzéstervet" és valami rendszerességet írni hogy heti hány alkalommal végezzem ezt az edzést?

Figyelt kérdés

Egy évig teremben edzettem és most nyárára átálltam a "saját testsúlyos" edzésre ez nagyon tetszik és szeretném folytatni, persze izomtömeg növelés céljábol!

80 kg körül vagyok van egy kis pocakom is amit szeretnék leedzeni. Mellette 8 órás műszakban dolgozok, de a kajával és a pihenéssel nincs gond. Mellette Carnivor 100% beef aminot szedek !



#edzés #Izomtömeg építés #Saját testsúlyos edzés.
2013. aug. 7. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz egyszerre izmot növelni és zsírt leadni, mivel az egyikhez kalória pluszban kell lenni (tömegnövelő étrend), a másokhoz pedig kalória deficitben (szálkásító diéta).
2013. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor még maradok a pocaknál úgyvélem ráérek még diétázni.. :)
2013. aug. 7. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs sok zsír, akkor még tömegelj egy darabig.
2013. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!