Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen Szert ajánlanátok...

Milyen Szert ajánlanátok kezdőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18-éves srác vagyok azt szeretném hogy közepes test alkatom legyen ne legyek nagyon ki gyúrva de látszata is legyen, én olyan szálkás szeretnék lenni.

Tudnátok ajánlani tapasztalatból olyan szert ami nem ad rám sokat de azért meg maradok szálkásnak ? Halódtam sokk féléről de már nem tudom el dönteni melyik jó ezért tapasztaltak írjanak.



2013. máj. 13. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megfelelő edzés + megfelelő étkezés. Ez a recept. Nincs szükséged semmilyen "szerre".
2013. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrendet ajánlok:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


+ Edzés után tejsavóproteint és 40-50g gyors szénhidrátot (pl dextróz, carbo x stb.). Kell multivitamin is.


Szálkásan nem tudsz izmot növelni, hacsak nem vagy extrém ektomorf. Jön egy kis zsír is, amit majd később le kell adni szálkásító diétával.

2013. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Achilles, de kell szer: élelmi-szer! :)
2013. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tap bela ***** válasza:

Megfelelő edzés + megfelelő étkezés.

Elsó válaszoló ezt én felcseréléném,

mivel 70%-ban a tápanyagbevitel és 30%-ban minden más eredménye az ami.

2013. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Halódtál?

inkább olvass:

[link]

2013. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Spenót. Referencia: [link]
2013. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ:D

-Az igen gyorsan kaptam jó sok választ a kérdésemre köszönöm.

-Én nekem is azt mondták hogy szedjek fehérjét mert az nem ad rám sokat, és hogy jobb mint a tömeg növelő, ez igaz amúgy?

-Azt mondták hogy a fehérje jobb.

Amúgy sem tudok rendszeresen enni mivel suliba járok de turmix-ként vihetem suliba jó táplálék kiegészítő, és az még jó is lenne :) + Még gondoltam vitaminra vannak ezek a vitamin tabletták A-Z-ig van benne minden vitamin és sokan ajánlották is mellé.

Szerintetek így jó lenne ha vennék fehérjét és mellé szedném a vitamint???

2013. máj. 13. 17:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Edzés után tejsavóprotein + 50g dextróz. Vagy ezek helyett kész tömegnövelő. Ugyanis a tömegnövelő ezekből áll: fehérje + szénhidrát. Tehát mindegy, hogy melyiket veszed, de azért jobb a fehérje, mert azt reggel eheted zabpehellyel.

Vitaminnak pedig: mega daily one plus, vitabolic, iss pak, stb ilyesmi kell.

2013. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Aha értelek köszi szépen :)

És köszi még egyszer mindenkinek :)

2013. máj. 13. 17:24
 10/11 anonim válasza:

Szerintem mindegy mit eszel (persze most inkább kinyírnátok engem ezért a mondatért), csak jó edzés kell. Azt ajánlanám, hogy eddzél saját testsúllyal, így nem készülnek ki az ízületeid meg az ínjaid és szép fokozatosan természetes tested lesz.

Olvasd el a Fegyencedzést és kövesd, majd a második részét, ha jónak látod. Ha nem, akkor hallgass rájuk, mert anno én is így gondolkodtam, csak kikészültek az ízületeim, de sose szedtem kiegészítőt csak vitamint.

2013. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!