Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az mért van, hogy 2 hónapja...

Az mért van, hogy 2 hónapja körül gyúrok és azóta 5 kilót felszedtem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,idáig 1 dkg nem akart rám feljönni most meg 5 kiló,egyébként nem vagyok kövér

2013. aug. 17. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
az első évben gyorsan lehet izmot felpakolni de szerintem 2 hónap alatt az 5kg az sok, vagyis nem csak izom jött fel :(
2013. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

attól van hogy elkezdtél edzeni de egyébként ja,nem mind izom.

étrended remélem van.

2013. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Havi netto 1kg izom jöhet max, az is csak eleinte. Szóval ment oda zsír is, de ez nem gond.
2013. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első hónapban feljöhet kicsit több is mint egy kg mert egy év alattt jöhet fel jó edzéssel és étrenddel 12 kg és nem ugyanannyi jön az elso honapban mint az utolsoban. Egyébként valószinüleg az edzés miatt éhesebb lettél és többet ettél.
2013. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mire vehettem fel a felesleget?(mert a bicepszem,popeyem,csuklyásizom beton kemények,a mell izmom még most izmosodik és a hasam is)hasizomra mit ájánlanátok a felülésen kívül?
2013. aug. 17. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
mindenhova :) de ha lábra nem edzel szépen fogsz kinézni -.-
2013. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!