Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, kondisok és...

Anonimuus8 kérdése:

Testépítők, kondisok és sportolok! Nektek volt már mononukleozisotok? Hogy szoktatok vissza a sportra? Lassan kezdtétek és fokozatossan szoktatátok vissza magatokat? TANÁCS

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
kb 20 éves lehettem 3hétig voltam kórházban folyamatos 38-40fokos láz, az antibiotikumra nem reagáltam valami jól ezért szteroidokkal tömtek, meg óránként kellett mennem hűtőfürdőzni, mikor nem tudtam, akkor jöttek az ápolók és ilyen jeges vizes törölközőkbe csavartak... utána nem, hogy elszoktam a bringázástól de nagyon kedvem sem volt rá gondolni egy jó 2-3 hónap volt mire fizikailag rendbe jöttem annyira, hogy egyáltalán rá mertem ülni.
2013. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát akkor nekem valami extra immurendszerem van úgyanis 3 hétig tartott a mononukleozisom és kb 2 napig voltam igazán szarúl, ettem semmi bajom nem volt utánna, 10 nap után kipattogtam mint a szar de a gyógyszer miatt csak. És biztos mononukleozisom volt vérvétel is kimutatta minden. Nekem korház szóba se jött :DD már sportolni szeretnék nagyon csak az orvos aztmondta még ne a lépem miatt mert ilyenkor megnagyobodik
2013. aug. 17. 21:07
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
"A kórokozó jellegzetes terjedési módja a csókolózás,.." - Akkor már értem, miért maradtam ki még ebből.
2013. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy kimaradtál olyan mint a bárányhimlő a legtöbben gyerekkorban kapják meg és akkor 100%tünetmentes a lezajlása aztán minél öregebben kapod meg annál súlyosabb... amúgy nálam azért volt durva mert későn lett diagnosztizálva minden orvos megfázásnak hitte, és antibiotikumot adott rá, amitől csak egyre csalánkiütésesebb lettem, 2 hét így telt el, amikor is a nyelvem dagadt be az egyik gyógyszertől, akkor kerültem csak be a kórházba, és csak ott hozták meg a diagnózist, de addigra meg már eleve ki volt a szervezetem készülve a sok feleslegesen szedett antibiotikumtól...
2013. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!