Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a nyár 3 hónapjából Júniusb...

Ha a nyár 3 hónapjából Júniusban tömegnövelőt szedek, Júliusban, és Augusztusban pedig eljárok rendesen edzeni akkor megfog látszani rajtam? (sajnos még tanulok, és iskola időben nem tudom, hogy hányszor tudnék elmenni edzeni)

Figyelt kérdés
Vagy van olyan szer a tömegnövelőn kívűl ami mellé nem kell olyan intenzív edzés? Biosz-kémia tagozaton vagyok, és emiatt nem tudom rendezni az edzést.
2013. aug. 19. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Héhéhé, állj, ki mondta neked, hogy a tömegnövelő anélkül is izmot hoz, hogy rendesen odatennéd magad?

Ha jól értem, azt akarod csinálni, hogy Júniusban tömegnövelőt szedsz, de nem edzel, a többi két hónapban me edzel, de nem tömegnövelőzöl? Ennek így nem sok értelme van. Alapból a tömegnövelőnek nem sok értelme van edzés és rendes étrend nélkül. Enélkül nem fog csodát hozni.

Mellesleg a tömegnövelőben is csak tápanyagok vannak, nincsen benne semmi olyan hatóanyag, ami serkentené a fejlődésedet.

És ugyanúgy edzeni sincs értelme, ha nincs egy normális étrended.


Ha pedig már most nem tudsz időt szakítani az edzésre, akkor ez később is gondot fog okozni.

Vannak itt teljes munkaidős emberek, egyetemisták, mégis tudunk időt szakítani az edzésre, az alvásra is.

2013. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha biosz szakon vagy, akkor tudnod kellene, hogy az egész napi étrend számít, nem egy tápkieg és hogy kemény edzés nélkül nem leszel izmos.:)
2013. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neeeeeeeeeeeeeem, jóhogy juniusban is eljárnék, de amellett szedném a szert, a másik 2 honapban abbahagyom, csak gyurok
2013. aug. 19. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan szemszögből nézf, hogy amikor nem fogod szedni, meglesz-e a napi összmennyiség.

És persze azt vedd figyelembe, hogy a tömegnövelő gyors ch-t és (már ha jobb fajta) tejsavófehérjét tartalmaz, ami edzés után azért kicsit előnyösebb.

2013. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem iszod utána a tömegnövelőt, akkor a kiesett tápanyagmennyiséget pótolni kell más kajával..
2013. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sowilo ***** válasza:

"tömegnövelőt szednék"

"szedném a szert"


Beszartam ezen...:D

2013. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csirkét szedek rizzsel. Ki a hűtőből..)
2013. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sowilo ***** válasza:
Én virágot szedek :)
2013. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!