Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők miből élnek meg?...

A testépítők miből élnek meg? Magyarországon meglehet belőle élni? Mivel jár, ha valaki testépítő?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A versenyekből nem tudsz megélni. A legtöbb versenyzőnek boltja, terme van vagy személyi edzők, esetleg egyéb jól menő vállalkozásban vesznek részt.
2013. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk abból, hogy dolgoznak...
2013. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
testépítök dolgoznak,gratulálok
2013. aug. 20. 19:01
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor hogy van ilyen sok testépitő? :D
2013. aug. 20. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen dolgoznak, abból, hogy táp.kieg. cég szponzorálja őket még nem élnek meg. Pl. Kökény bécinek boltja, Csuhai Janinak étterme, Kathi Bélának edzőtermei vannak. És ezek azért munkával járnak, nem csak tartja markát az ember és hullik bele a pénz. Csak pár példa, és ők nem a hobbi gyúrós kategóriába tartoznak
2013. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért ilyen fura, hogy a testépítő dolgozik? Nem árkot ás, hanem termet, vagy egyéb vállalkozást vezet például. S itthon még nincs is sok. A külföldieket nemtom mit csinálnak, ott már nagyobb a szórás, de magában a testépítésből nem lehet megélni, a minimum a médiamunkák, fotózások, reklámarcoskodások.
2013. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudod jól hogy én nem ilyen munkára értettem,hanem fizikaira...és azzal meg nemlehet
2013. aug. 20. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem, hogy nem magából a testépítésből, mint sportból élnek meg, hanem van rendes munkájuk.Abból élnek ÉS mellette testépítéssel fogalkoznak, ami nem munka.Vagyis nem az biztosítja a megélhetésüket.

Én testépítő-edző vagyok, igaz nem abban versenyzek, hanem K1-ben, MMA-ban, Thai-boxban stb, de a sport mellett dolgozni kell.Főleg Magyarországon, itt aztán főleg nincsenek a sportolók olyan jól megfizetve, hogy lehessen csupán erre alapozni a megélhetést.

2013. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem,köszi :)
2013. aug. 20. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Többségük vállalkozó, üzletember és persze vannak akik kidobók, biztonsági emberek,de a főnök fajtából. A testépítők többségének van valamilyen köze az "erőszakhoz" és a "biztonsághoz", de magából a sportból nem lehet megélni. Az hobbi. Elmész dolgozni, amikor vége a munkának akkor ő TV-t néz,ő facebookozik,ő elmegy sörözni, ő olvas, ő testet épít. :)
2013. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!