Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudok többel nyomni...

Miért nem tudok többel nyomni fekve, mi lehet a gond? (Bővebben lent) + KÉP!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


FONTOS!!! A kép még akkor készült, mikor teljesen rendszeresen nem jártam, csak olykor-olykor mentem le, mikor otthon voltam, időm volt.

17 éves LESZEK januárban, párszor jártam le konditerembe tavasszal, augusztustól meg heti négyszer, bérletem van, innentől kezdve heti 3 alkalmam tuti lesz edzeni, de inkább 4 alkalom hétvégével együtt.

Nem vagyok olyan pálcika vékony, de nem is vagyok elhízott. Ott a kép is, látjátok.

177 cm/ 79kg.

DE, ami a gond: fekve alig megy ki(NEM VICCELEK) 40kg!!! Pedig simán mehetne akár 50, de inkább 60-70...

Mi lehet a gond?

Köszönöm az észrevételeket.

Egyébként az edzéstervem:

1. nap: Bicepsz + Tricepsz

2. nap: Mell + Láb( comb, vádli)

3. nap: Hát + Váll


Egy izomcsoportot 3-4 naponta edzek meg, tehát hagyom minimum 72 órát regenerálódni.



2013. aug. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Heti 3 napos teljes testes edzéssel kellett volna kezdeni 2 hónapig, utána mehet az osztott edzés.

Osztottnál heti egyszer elég edzeni egy izomcsoportot, de akkor keményen, több gyakorlattal.

Kezdőként a 40kilós nyomás az átlagos.

És sajnos sok zsír van rajtad, hiába nem hiszed. De ez most mindegy a fekvenyomás szempontjából.

2013. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

edzésterv alapján edzel? ha igen írd le, hátha tudok akkor segíteni :)

én lány vagyok és 40 kg-al nyomok fekve...2-szer 20-at kellett nekem az edzéstervem utolsó hetén 40 kilóval

és nem netről néztem, nem én írtam magamnak, hanem edző :)

2013. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
100%

"januárban, párszor jártam le konditerembe tavasszal, augusztustól meg heti négyszer"


Tehát 3 hete edzel rendesen (bár ez sem biztos, mert nem írtad le a melledzésedet) és csodálkozol, hogy nem fejlődsz? :) Majd pár év kemény edzés és szigorú diéta után térj vissza kérdéshez. Addig meg nyomasd keményen! :)


"Pedig simán mehetne akár 50, de inkább 60-70... "


Ja, nekem is mehetne akár 130, de inkább 150, mégse megy. :D

2013. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja! Azért kellett volna kezdőként teljes testes edzésekkel és nagyon kis súlyokkal kezdened, hogy az izületeid megszokhassák a terhelést.

Most már mindegy, maradj meg az osztottnál, de ne ilyen edzésterved legyen, mert ez gány.

Karnak külön nap van, miközben a mell és láb meg egy napon van?! Ez így nagyon nem jó.

2013. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!