Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne vennem egy...

Érdemes lenne vennem egy ilyen kesztyüt konditermes edzéshez?

Figyelt kérdés
[link] erröl lenne szó. Még csak egy hete járok rendszeresen konditerembe, de az a bajom hogy a súlyzó és a gépek feltörik a kezemet. Föleg a tenyeremnek az a részét amelyik az ujjaim búgykei alatt van. Érdemes lenne venni?

2013. aug. 21. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Most alakulnak ki bőrkeményedések a kezeden, amelyek megvédik a terhelt részeket a tenyeren, oda kell rájuk figyelni, nem hagyni, hogy berepedezenek, lecsiszolni, ha kell és teljesen jól el lesznek ott. Használhatsz kesztyüt, ami ezt helyel közel kivédi, de ez azzal jár, hogy rengeteg információt zársz el az idegrendszered elől, amit a tenyéren keresztül venne fel.
2013. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem használtam kesztyűt,és megszokta a tenyerem,nem töredezik. Súlyzózom,calistenicezem és kajakozom,szóval van ami terhelje.


Nagyon vastag kemény a bőröm a tenyeremen,érdekesen is néz ki. :D


Személyes véleményem,hogy a kesztű kényelmetlen,és felesleges is. Nekem rossz a közérzetem ha hordom.

2013. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Csak az a baj, hogy nekem amikor pl. hétfön börkeményedéses lesz a konditerembe kedden nem tudok olyan jól edzeni mert ha jól ráfogok valamire már fáj. Na majd eldöntöm, köszi mégegyszer.
2013. aug. 21. 14:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg fogod szokni,nyugi :)
2013. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jó ez a kesztyű,én is ilyet szoktam venni,csak én ollóval kivágom belőle az öntapadós részt mert zavar,hogy fogja a csuklóm.

még a tenyérvédőnek is utánanézhetsz az még kényelmesebb-

[link]

2013. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi még gondolkodom rajta.
2013. aug. 21. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább akkor már csuklószorítósat vennék.
2013. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha úgy érzed, szükséged van rá, vegyél nyugodtan. Sokáig én is kesztyű nélkül toltam, majd miután elkezdtem laborban dolgozni, ahol a folyamatos alkoholos kézfertőtlenítő, a hintőporos belsejű gumikesztyű megette a bőrt a kezemen, így a kondiban is muszály volt vmivel védeni a maradék bőrt.
2013. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!
2013. aug. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!