Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet a probléma? Elkezdtem...

Mi lehet a probléma? Elkezdtem a fegyencedzést és a gugolásoknál recsegő, ropogó hangokat hallok és érzek a térdembem, olykor a csípőmben.

Figyelt kérdés
Ki szerettem volna hagyni az első két szintet mert a fekvő, húzódszkodás és a lábemelés már megy. De emiatt nem igazán tudom. (17f)

2013. aug. 22. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az az oka, de szerintem nem kellett volna kihagyni az első szintet sem.
2013. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ezért írja, hogy kezd a legelső szinttől, hogy az izületeket hozzáerősítsd az izmaidhoz. De ha amúgyis rossz a térded akkor egyáltalán ne guggolj egy darabig és nézesd meg szakértővel!!! Én is csináltam a guggolást vígan pár hónapig, most meg már 200 méter séta is kihívás a térdemnek.
2013. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki! Csak szerettem volna.
2013. aug. 22. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
én az összes szintet megcsináltam,(vagyis egyet kihagytam, azt hiszem a 8. vagy 9. szinten, amelyiknél a labda van) és nekem is ropog a térdem, vagyis csak a bal, mindig jól melegítek be, de akkor is, az első szintet, kb. 1 hónapig csináltam, semmi gond nem volt, és azután is lassan haladtam, de mégis ropog...valahol azt olvastam, hogyha nem fáj, akkor nyugodtan csináld tovább, de csak óvatosan, máshol meg azt olvastam, hogy nem elég erősek a comb izmai, ezért lehet, hogy egy kicsit kijön a térdkalács a helyéről, és azt hallod ropogásnak, és most erre a mesterlépést csinálom, mivel az dolgoztatja meg a legjobban az izmokat, de én is csak óvatosan csinálom, és egy harmadik helyen meg azt olvastam, hogy a térd és a sípcsont/combcsont között, ahogy kapcsolódnak egymáshoz, légbuborékok jönnek létre a terhelés miatt és azokat hallod
2013. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!