Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Creatine Monohydrate mellé...

Creatine Monohydrate mellé hogyan tudom biztosítani a megfelelő szénhidrát bevitelt? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Tehát. Most kezdem el a kúrát. 100% creatine monohydrate-t vettem. Az étkezésem elég változatos (zöldségek, tészta, kenyér stb mint bárkinek) Napi 3x eszek, nem zabálom teli magam soha és így pont jó. Elég ez a szénhidrát bevitel az edzés mellé, vagy esetleg valamivel egészítsem még ki?

Köszi



2013. aug. 23. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez így nem elég. Nem találomra eszünk valamit és valamennyit. Ki kell ezt számolni és betartani:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 4-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyha nincsen rendes étrend, akkor mit szeretnél attól a szerencsétlen creatintól? Legalább az alap kiegek megvannak?
2013. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem találomra eszek. Valóban nincs ennyire megválogatva ahogy leírtad, de csirke, hal, zöldségek pl elég gyakran.

Lényegében kellene egy kiegyensúlyozott étrend ha jól értem.


A másik válaszra:

nincsenek kiegészítőim, csak kreatint vettem most. Épp ezért is kérdezősködök, hogy mit hogyan. Nem vagyok jártas ebben.

2013. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a kaja mennyiség is lényeg, azt kellene kiszámolni, ezért is írtam le.
2013. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyél majd legalább egy tömegnövelőt, meg egy multivitamint.
2013. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Rendben. Változtatok amin kell, meg veszek amit kell.

köszi a válaszokat

2013. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!