Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen lassú felszívódású ch...

Milyen lassú felszívódású ch kiegészítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
super carb s-re gondoltam. megéri? vagy helyette más?

2013. aug. 24. 19:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Mindkettőtöknek :))) ;)
2013. aug. 24. 21:50
 12/18 tap bela ***** válasza:

"

A való életben is sokan megfigyelik, hogy például a rostban gazdag, "jó szénhidrát" zabpehely is elég gyorsan éhessé teszi őket, és voltak hasonló kutatások például reggeli cereáliákkal is, a rostosabb nem volt jobb. Jó hírként jelenthetem viszont, hogy a Palatinose™ inzulin indexe is remek, egész pontosan csak 30!

"


"

A Palatinose™ nem egy inaktív cukor helyettesítő szer, hiszen teljesen megemésztődik és felszívódik, csak ezek a folyamatok lassúak, lényegében elnyújtott, időzített felszívódású szénhidráttá téve a Palatinose™-t. Az ilyen nagyon alacsony GI-jű anyag által keltett vércukor görbe laposabb és hosszabb a gyorsabb szénhidrátokénál, ami azt is magában foglalja, hogy a végén nincs az inzulin túltermelésből adódó vércukor zuhanás az alapszint alá (hipoglikémiás állapot), és nem jelentkezik az ezzel járó étvágyroham, valamint esetleges rosszullét. A Palatinose™ egyenletes és hosszantartó energiát biztosít az izmoknak, agynak és minden egyéb szervnek.

"


Palatinose a nyerő.

2500g csak 6690Ft

2013. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem a zablisztet sem véletlenül árulják lassú felszívódású táplálékkiegészítőként...
2013. aug. 25. 12:53
 14/18 tap bela ***** válasza:
Ja meg a waxi maize-t sem, ami kb. a finomlisztel egyenértékű?!?! A super Carb mit gonoldsz miért filléres árú?
2013. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

hát kinek mi a filléres ár...

arról szó sem volt szerintem... :)

Én maradok a zablisztnél. Azért 4500 és 6500 ft között van különbség.

Egyértelmű,h a palatinóz lenne a legjobb. De nem ezen az 1 kiegészítőn fog múlni a fejlődésem. Sokkal inkább a kaján...

2013. aug. 26. 00:12
 16/18 tap bela ***** válasza:

super carb s-re gondoltam. megéri?


ha a kérdező maga sem tudja mit kérdez?!?!

És még csak arra sem képes, hogy megnézee mi is van a kérdésben szereplő termékben, nem csodálom, hogy azt eszik .....

2013. aug. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 tap bela ***** válasza:

Én maradok a zablisztnél. Azért 4500 és 6500 ft között van különbség.


Ja és maradj a zablisztnél, ami ugye 5kg 4500Ft, akkor amikor fele annyiért is megvásárolható.

2013. aug. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

De tudtam mit kérdezek. Arra voltam kíváncsi h a asuper carb S megéri-e, vagy van helyette esetleg jobb tápkieg. árban és tápanyag tartalomban.

Megnéztem mi van a super carb s-ben. Leírjam még egyszer?


És mégis hol vásárolható meg fele annyiért?

2013. aug. 26. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!