Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkar fájadlmak, bővebben lent!?

Alkar fájadlmak, bővebben lent!?

Figyelt kérdés

Szóval az volna a gondom, hogy tegnap óta fáj az alkarom külső része, a kisújjam mentén... De nem az egész, csak egy ponton.

Edzés előtt mindig nyújtok, nem rángatom magamat és mindent normális tempóban csinálok.

Annyi változott hogy mostanában rendeltem egy húzódzkodót, de azt is 2 hete és eddig semmi gondom nem volt. Főleg hogy előtte is húzódzkodtam csak nem igazi húzódzkodóval, hanem házilag.

Érdekelne hogy ti mit gondoltok mi lehet a gond? Én Ínhüvely gyulladásra, vagy csonthártyára gondoltam de nem tudom biztosan.


U.I: Súlyzókat nem használok, Workout-osan edzek, vagyis csak saját testsúllyal.

Válaszokat köszi.



2013. aug. 26. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak húzódás, pihentesd 2-3 napig, ha nem múlik el, akkor esélyes hogy gyulladás!
2013. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Meglátom mi lesz, remélem nem gyulladás.

Ha nem múlik el meg elmegyek orvoshoz, és feliratok gyulladás csökkentőt.

2013. aug. 26. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet túlerőltetted magad, akkor lehet steril gyulladás is. Pihentesd legalább 1 hétig.
2013. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megfogadom, pihire fogom.. :)
2013. aug. 26. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:

edzés után kellene nyújtani és a markodat és az alkarodat is bemelegíteni rendesen,saskarom,ujjbegyes fekvő,vagy/és powerball.

de most inkább lábazz amíg el nem múlik.

2013. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a segítséget. :)
2013. aug. 26. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Activon nevü gélt vegyél gyógyszertárban, nekem az jó szokott lenni! !
2013. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Holnap megnézem, köszi!
2013. aug. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!