Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szénhidrátot/fehérjét csak...

A szénhidrátot/fehérjét csak izomtömegre kell számolni?

Figyelt kérdés

ha mondjuk van rajtam 15 kiló amit még le kéne diétázni hogy szálkásabb legyek, akkor ha azt lehagyom a 4-5-6g testsúlykilogrammonkénti mércéből és nem 85 kilóval hanem csak 70-el számolok az nem gáz? Így kell?


Nem vagyok kezdő, de ebbe valahogy sosem gondoltam bele



2013. aug. 26. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Számolj nyugodtan teljes tömegre, és majd az eredmények függvényében csökkentsd, növeld!
2013. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kevés zsírnál mehet testtömegre, csak kövéreknél érdemes sovány testtömegre számolni. 15 kg zsír az elég sok, akkor számolhatod sovány testtömegre. De ha ennyi zsír van, akkor nem tömegelni kell és nem 4-6 g x ttkg ch kellene!
2013. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hű Montez még itt vagy? szevasz :D másik felh. beszéltem veled viszonylag sokat :)


hát nem tom, inkább olyan 10-12 kiló felesleg lehet rajtam, akkor nem gáz, ha nem 5g/tskg szénhidrátot eszem hanem csak 4-et? mert végül is, többet valahogy nem is kívánok :S eddig nőttem, de most mintha belassultam volna, de sérülés is volt (1 hónap kihagyás de már tom mit rontottam el).


Az a helyzet hogy már 1 éve tömegnövelek, és még pár hónapig fogok is, mert haverom azt mondta még vékony vagyok a diétához xd nincs elég anyag amiről lepucolhatnám a zsírt. 81kiló vagyok 65-ről kezdtem, kb 50%ba izom jött fel

2013. aug. 26. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:
de lehet többe, nem tom, lehet 65 kilósan is volt rajtam zsír, aszem nem voltam full sovány
2013. aug. 26. 20:48
 5/6 A kérdező kommentje:
ha nem is kívánok már többet, és ekto-mezo vagyok akkor nem lehet nagy baj ugye? (azért híztam többet mert kajálással bajok voltak)
2013. aug. 26. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Kép kellene, úgy meg tudnám mondani, hogy mit tegyél.
2013. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!